منو
سبد خرید

برس و شانه

برس و شانه:

برند: Vergen مدل: 99887740035
شانه کردن مو یک کار متداول در شبانه روز است. پس باید با توجه به بعضی ویژگی ها مانند نوع، جنس و انواع موها برس و شانه مناسب موهای خود را انتخاب کنید. شانه ورگن C105 دارای یک سمت با دانه های متراکم و طرف دیگر برای تقسیم کردن مو برای بافت، شینیون، براشینگ و .. با دم باریک طراحی شده است. این شانه م..
0 تومان
برند: Vergen مدل: 9888787874
شانه های متنوع و انواع مختلفی مدل مو وجود دارد. در عین حال که همه ی مدل های مو زیبا هستند مراقبت از آن ها دشوار است و باید با دقت فراوان از آن ها نگه داری کرد. بعضی از موها هم خشک هستند و هم بد حالت، این نوع از موها دائما در هم گره می خورند و باعث ایجاد موخوره می شوند و در ضمن به سختی شانه می ش..
0 تومان
برند: Vergen مدل: 96587784454
شانه خوش دست ورگن C109 مخصوص مو‌های فر با جنس مرغوب و دانه های محکم می باشد. یک از اشتباهات رایج بین افراد شانه کردم موهای خیس می باشد. موهای خیس بسیار آسیب پذیر است و شانه کردن آن ها باعث شکنندگی و در نتیجه موخوره می شود. پس بهترین حالت شانه کردن موهای خشک است. برای عملکرد بهتر، از یک نرم کنند..
0 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات