منو
سبد خرید

دکلره

برند: Biol مدل: 6264707001157
معرفی پودر دکلره بیول آبی Blonde Clubپودر دکلره بیول آبی Blonde Club یک بی رنگ کننده مو با قدرت بالا و بافتی شفاف است که با بهره گیری از صمغ گیاهی در ترکیبات فرمولاسیون خود، بیشترین میزان حد کنترل غبار حاصله از مصرف پودر دکلره که از موارد پر اهمیت برای سلامت مصرف کننده و آرایشگر می باشد را داراس..
20,000 تومان
برند: Biol مدل: 6264707001126
معرفی پودر دکلره بیول سفید Blonde Clubپودر دکلره بیول سفید Blonde Club یک بی رنگ کننده مو با قدرت بالا و بافتی شفاف است که با بهره گیری از صمغ گیاهی در ترکیبات فرمولاسیون خود، بیشترین میزان حد کنترل غبار حاصله از مصرف پودر دکلره که از موارد پر اهمیت برای سلامت مصرف کننده و آرایشگر می باشد را دار..
28,000 تومان
برند: Dani One مدل: 1023657
خرید پودر دکلره دنی وان سبز 2kg اصل پودر دکلره 2 کیلو گرم دنی وان سبز مناسب برای آرایشگران حرفه ای در آرایشگاه ها و هم مورد استفاده بانوان در منزل می باشد. این محصول یکی از پر طرفدار ترین محصولات در جهت دکلره کردن مو می باشد. شما می توانید این پودر دکلره را در کوتاه ترین زمان از س..
385,000 تومان
برند: Dani One مدل: 7755336248
خرید پودر دکلره دنی وان سفید 2kg اصلاز نظر بسیاری از آرایشگران ماهر بهترین پودر دکلره، پودر دکلره ای است که بتواند با اکثر رنگ های مو و اکسیدان های گوناگون سازگاری داشته باشد بدون آنکه در ترکیب با آن‌ها بر روی رنگ آن‌ها تاثیر قابل توجهی بگذارد؛ پودر دکلره دنی وان سفید دوکیلو گرمی تمام ..
73,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

پودر دکلره از جمله محصولات آرایشی بهداشتی مربوط به رنگ مو و ملزومات آن است، مطلبی که حائز اهمیت است آشنایی با کارایی این محصول و طریقه استفاده صحیح از آن است تا نتیجه مطلوب را به دست آورید. مدت زمان گذاشتن دکلره بر روی مو به عوامل مختلفی از جمله به رنگ و بافت مو بستگی دارد. مثلاً روی موی بلوند 15 تا 20 دقیقه، روی موی تیره 30 دقیقه، روی موهای ظریف 10 تا 15 دقیقه (این نوع موها سریعتر رنگدانه از دست می دهد)، زیرا لایه کوتیکول نازک تری دارند، موهای درشت 30 دقیقه (کار با این نوع موها چالش برانگیزتر است) زمان می برد.

 

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

نحوه دکولره کردن مو،نحوه دکلره زدن،نحوه دکلره ریشه مو

نحوه دکلره بدن،نحوه دکلره مو در خانه