منو
سبد خرید

سالنی و کار آموزی

برند: Z.One مدل: 4101531
معرفی برس براشینگ زد وان Z-31برس براشینگ زد وان Z-31 یک محصول با کیفیت با طراحی ارگونومی که برای استفاده شخصی و سالنی مناسب می باشد. قطر برس براشینگ زد وان Z-31 برابر با 32 میلی متر است. جنس صفحه ای برس سرامیکی و جنس شانه های آن فلزی می باشد. استفاده از این برس گرد در هنگام سشوار کشیدن یا براشین..
0 تومان
برند: Z.One مدل: 4101533
معرفی برس براشینگ زد وان Z-33برس براشینگ زد وان Z-33 یک محصول با کیفیت با طراحی ارگونومی که برای استفاده شخصی و سالنی مناسب می باشد. اندازه قطر این برس براشینگ گرد 53 میلی متر و جنس صفحه ای آن سرامیکی و جنس شانه های آن فلزی می باشد. استفاده از این برس گرد در هنگام سشوار کشیدن یا براشینگ، صاف کرد..
0 تومان
برند: Citray مدل: 5614930
 خرید تاپ کات سیترای شماره 014 Fast Dry اصلتاپ کات چه کاری انجام می دهد ؟ تاپ کات نوعی لاک بی رنگ است که در مرحله نهایی یک مانیکور یا پدیکور مورد استفاده قرار می گیرد. این لاک شفاف لایه های رنگی زیرش را مهر و موم می کند و به جلوگیری از خرد شدن، ترک خوردن و لایه برداری آن کمک می کند. اما این..
43,000 تومان
برند: Golden Rose مدل: 77885544
خرید تاپ کات گلدن رز Gel Look اصلتاپ کات محصولی آرایشی شبیه به لاک شفاف با فرمولاسیون متفاوت است که به منظور زیبایی و محافظت از ناخن ها پس از لاک زدن استفاده میشود و به ناخن های شما براقی و درخشندگی بی نظیری میبخشد. تاپ کات گلدن رز Gel Look یکی از بهترین تاپ کات های ناخن موجود در بازار است که&nb..
61,000 تومان
برند: Sun UV مدل: 116688774
خرید دستگاه لاک خشک کن UV LED سان یو وی مدل SUN H3Plus 96W اصللاک خشک کن سان یووی دستگاهی است که توسط امواج ماوراء بنفش برای خشک کردن لاک های متنوع ژلی در اغلب آرایشگاه ها و سالن های مراقبت و زیبایی ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه UV مدل H3 plus دارای حداقل 39 لامپ ال ای دی، با طراحی زیبا..
0 تومان
برند: Sun UV مدل: 95175355
خرید دستگاه لاک خشک کن UV LED سان یو وی مدل  SUN2C 48Wاصلدستگاه لاک خشک کن SUNUV وسیله ای ست که با تولید امواج ماوراء بنفش (UV) برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده میشود و علاوه بر مصرف خانگی بیشتر در سالن ها و آرایشگاه های زنانه در بخش مراقبت و زیبایی ناخن ها استفاده میشود. دستگاه لاک خش..
0 تومان
برند: Sun مدل: 123258
معرفی دستگاه لاک خشک کن سان مدل SUN X 54W Smart UV LEDدستگاه UV وسیله ای ایست که امواج ماوراء بنفش (Ultraviolet) تولید می کند در اکثر سالن های مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می شود. برند sun با کسب گواهینامه CE اروپا متخصص در زمینه تولید انواع لاک خشک کن می باشد. دستگ..
0 تومان
برند: Sun مدل: 258789
معرفی دستگاه لاک خشک کن سان مدل Sunone 48W Professional UV LEDدستگاه UV وسیله ای ایست که امواج ماوراء بنفش (Ultraviolet) تولید می کند در اکثر سالن های مراقبت و زیبایی برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می شود. رند sun با کسب گواهینامه CE اروپا متخصص در زمینه تولید انواع لاک خشک کن می باشد. دس..
0 تومان
برند: Sun مدل: 369147
معرفی دستگاه لاک خشک کن سان مدل SUNUV 5Plus 48W Professional UV LEDدستگاه UV وسیله ای ایست که امواج ماوراء بنفش (Ultraviolet) تولید می کند در اکثر سالن های مراقبت و زیبایی ناخن برای خشک کردن انواع لاک ژل ها استفاده می شود. برند sun با کسب گواهینامه CE اروپا متخصص در زمینه تولید انواع لاک خشک کن ..
557,000 تومان
برند: Sun UV مدل: 9855747551898
معرفی و مشخصات دستگاه لاک خشک کن سان یو وی مدل SUN4 48W Smart UV LED:دستگاه لاک خشک کن ناخن سان یو وی با کیفیت بالا، بهترین و کارآمدترین روش توسط تولید امواج ماوراء بنفش(Ultraviolet) برای خشک کردن ناخن است. شما از رخ دادن تمام مشکلاتی که ممکن است در زمانی که منتظر هستید ناخن ها به طور معمول در ه..
548,000 تومان
برند: Sun UV مدل: 587878979870
معرفی و مشخصات دستگاه لاک خشک کن سان یو وی مدل SUN5 48W Professional UV LED:دستگاه لاک خشک کن ناخن سان یو وی با کیفیت بالا، بهترین و کارآمدترین روش توسط تولید امواج ماوراء بنفش(Ultraviolet) برای خشک کردن ناخن است. شما از رخ دادن تمام مشکلاتی که ممکن است در زمانی که منتظر هستید ناخن ها به طور معم..
350,000 تومان
برند: Sun UV مدل: 58456954000
معرفی و مشخصات دستگاه لاک خشک کن سان یو وی مدل SUN6S 48W SMART UV LED دستگاه لاک خشک کن ناخن سان یو وی با کیفیت بالا، بهترین و کارآمدترین روش توسط تولید امواج ماوراء بنفش(Ultraviolet) برای خشک کردن ناخن است. شما از رخ دادن تمام مشکلاتی که ممکن است در زمانی که منتظر هستید..
535,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)

وقتی می خواهید وارد حرفه آرایشگری شوید و یک آرایشگاه زنانه یا مردانه استارت بزنید به این فکر می کنید که چه لوازم و دستگاههایی را از کجا تهیه کنیم؟ در ابتدا می توانید یک لیست از لوازم سالنی و کار آموزی تهیه کنید و به جستجو و تهیه آنها بپردازید. اما ما در مجموعه آرانیکا این مشکلات را حل کردیم و سعی کردیم تمام محصولات و موارد لازم برای آرایشگری و سالن های آرایش را در دسته بندی سالنی و کار آموزی قرار بدهیم و کیفیت و ضمانت انها را تضمین کنیم.  

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

بهترین تجهیزات آرایشگاهی، قیمت تجهیزات آرایشگاهی

پر فروش ترین تجهیزات آرایشگاهی،جدیدتریت تجهیزات آرایشگاهی