دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

ست مانیکور و پدیکور

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

ظاهر ناخن های هر شخصی نشانه سلامت اوست. اما اهمیت داشتن یک ست مانیکور و پدیکور خوب به همین جا ختم نمی شود. ناخن های شما علاوه بر وضعیت سلامت، بر زیبایی شما نیز تاثیر دارند. گاه انسان ها در اولین معاشرت با شما به دست هایتان دقت می کنند و حتی سعی می کنند تا از دست هایتان سن تقریبی شما را حدس بزنند. 

 

اهمیت مانیکور و پدیکور

دست های شما بیشتر از هر عضو دیگری، در معرض گرد و خاک و آلودگی قرار دارد. این موضوع سبب می شود تا ناخن های شما آسیب ببینند و در نتیجه شست و شوی دست به تنهایی به تمیزی و زیبایی دست های شما کمک نکند.

مانیکور و پدیکور لایه های اضافی پوست اطراف ناخن را بر می دارد. باعث می شود تا ناخن هایتان آسیب نبیند و بی دلیل نشکند. با انجام مانیکور و پدیکور گردش خون افزایش پیدا می کند و احساس درد و بی حسی در دست شما کم می شود. همچنین شما با استفاده از این خدمات می توانید از عفونت های قارچی جلوگیری کنید.

 

ست مانیکور و پدیکور شامل چه مواردی می شود؟

برای خرید ست مانیکور و پدیکور محبوبتان بهتر است که از اجزای سازنده یک ست خوب باخبر باشید. تعداد و کیفیت اجزای ست است که قیمت ست مانیکور و پدیکور را تعیین می کند.

 

  • ناخن گیر

ناخن گیر از ابتدایی ترین ابزار های ضروری هر ست مانیکور و پدیکور است. ناخن های بلند محل تجمع انواع باکتری هستند؛ پس بهتر است ناخن هایتان را کوتاه کنید.

یادتان باشد که ناخن هایتان را خیلی کوتاه نکنید؛ زیرا بیش از اندازه کوتاه کردن ناخن به بستر ناخن آسیب وارد می کند و احتمال عفونت را بالا می برند. پیش از استفاده از ناخن گیر، آن را به خوبی بشویید. پس از حمام ناخن های شما بسیار نرم هستند. کوتاهی ناخن را به این زمان اختصاص دهید.

 

  • فشار دهنده کوتیکول

به وسیله فشار دهنده کوتیکول می توانید کوتیکول ناخن خود را به عقب برانید. به هیچ وجه نباید کوتیکول را برش دهید. اگر کوتیکول سفتی دارید، فشاردهنده فولادی و اگر کوتیکول نرمی دارید از نوع چوبی آن استفاده کنید.

enlightened مانند گرفتن ناخن، استفاده از فشاردهنده کوتیکول را هم به بعد از حمام اختصاص دهید.

 

  • نیپر کوتیکول

شما به وسیله نیپر می توانید قسمت های باقی مانده کوتیکول پس از عقب راندن یا تکه های اضافی ناخن که ممکن است در گوشت شما گیر کنند را بلند کنید و بچینید. پس از استفاده از نیپر، ناخن های خود را با یک مرطوب کننده یا لوسیون، نرم و مرطوب کنید.

 

  • بافر ناخن

وظیفه اصلی بافر ناخن، افزایش درخشندگی ناخن های شماست. با بافر کشیدن به ناخن هایتان می توانید یک لایه نازک از ناخن هایتان را بردارید و سطح ناخن را براق و یک دست کنید. دقت کنید که حتما بافر را در یک جهت بر روی ناخن هایتان بکشید و از تراشیدن بیش از اندازه ناخن خودداری کنید.

پس از استفاده از بافر، سطح ناخن هایتان را به روغن کوتیکول یا موم عسل آغشته کنید.

 

  • سوهان ناخن

از سوهان برای ساییدن، صاف کردن و فرم دادن لبه های ناخن استفاده می شود.  به هیچ وجه ناخن های خیس را سوهان نکشید. این نکته را هم فراموش نکنید که سوهان را فقط در یک جهت باید بکشید. حرکت رفت و برگشتی و در جهات مختلف، ناخن شما را تکه تکه می کند.

 

  • سنگ پوکه

سنگ پوکه برای تراشیدن لایه مرده پوست پا استفاده می شود. چیزی شبیه به سنگ پا. از سنگ پوکه به طورت روزانه می توانید استفاده کنید. به خصوص اگر کفش صندل می پوشید و پاهایتان مداوم در معرض گرد و خاک است.

 

  • برس ناخن

برس ناخن ابزاری برای تمیز کردن و پاک کردن لکه های سرسخت از سطح ناخن است. برای استفاده از برس ناخن، آب گرم و صابون را فراموش نکنید.

 

  • اسکراب

اسکراب ها چیزی مانند کرم یا ماسک صورت هستند. این محصول علاوه بر جوان سازی و شادابی و طراوت پوست دست شما، می تواند به لایه برداری سطحی پوست هم کمک کند.

هر چند که این محصول در ست مانیکور و پدیکور وجود ندارد؛ اما تهیه آن به زیبایی بیشتر دست ها و پاهای شما کمک می کند.
 

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات