منو
سبد خرید

لاک ناخن

برند: Black Diamond My مدل: 100152306000
معرفی لاک ناخن بلک دایموند مای لاک ناخن بلک دایموند مای بدون آسیب رساندن به سطح ناخن با رنگ بندی متنوع به ناخن شما زیبایی می بخشد. این لاک ناخن بسیار با کیفیت است، بافت یک دستی دارد و به خوبی روی ناخن شما می نشیند و به سرعت بدون نیاز به دستگاه uv خشک می شود. استفاده از بیس کات و تاپ کات قبل..
39,000 تومان
برند: Deborah مدل: 8009518274523
معرفی لاک ناخن دبورا ماتدبورا یکی از برند های معروف اروپایی در تولید محصولات آرایشی بهداشتی میباشد. لاک ناخن دبورا مات ازرنگ دانه های بسیار غنی و ماندگار ساخته شده که سبب ایجاد نمایی مات و متفاوت بر روی ناخن ها می شود. رنگ دانه های لاک ناخن دبورا مات علاوه بر دوام طولانی مدتی که بر روی ناخن ها د..
0 تومان
برند: Callista مدل: 200151001000
معرفی لاک ناخن کالیستالاک ناخن کالیستا بدون آسیب رساندن به سطح ناخن با رنگ بندی بسیار متنوع به ناخن شما زیبایی می بخشد. این لاک ناخن بسیار با کیفیت دارای ویتامین E است، بافت یک دستی دارد و به خوبی روی ناخن شما می نشیند و به سرعت بدون نیاز به دستگاه uv خشک می شود. استفاده از بیس کات و تاپ کات قبل..
60,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

لاک ناخن:

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

انواع لاک ناخن جدید،قیمت لاک ناخن،قیمت لاک ژل،محبوب ترین رنگ لاک

شیوه لاک زدن ناخن،شیوه درست لاک زدن،محبوب ترین رنگ لاک ناخن