منو
سبد خرید

مژه مصنوعی

برند: Huda Beauty مدل: 12589745234
معرفی مژه مصنوعی هدی بیوتی ELIZAاز تاثیر و زیبایی شگفت انگیز مژه ها در آرایش چشم نمی توان چشم پوشی کرد. مژه مصنوعی نقش بسیار مهم و موثری در آرایش و زیبایی چشم دارد. استفاده از مژه مصنوعی به چشم ها جلوه ای کشیده تر و درشت تر می دهد و جذابیت و زیبایی خاصی به چشم ها می بخشد. مژه مصنوعی هدی بیوتی EL..
0 تومان
برند: Huda Beauty مدل: 12589745242
معرفی مژه مصنوعی هدی بیوتی GISELLEاز تاثیر و زیبایی شگفت انگیز مژه ها در آرایش چشم نمی توان چشم پوشی کرد. مژه مصنوعی نقش بسیار مهم و موثری در آرایش و زیبایی چشم دارد. استفاده از مژه مصنوعی به چشم ها جلوه ای کشیده تر و درشت تر می دهد و جذابیت و زیبایی خاصی به چشم ها می بخشد. مژه مصنوعی هدی بیوتی ..
1,200,000 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 1234566789
مژه های مصنوعی از دیگر لوازم آرایشی هستی که جلوه ی فوق العاده ای به چشمان شما میبخشند و در زیباتر به نظر رسیدن چشمان شما تاثیر قابل توجهی دارند. امروزه مژه های مصنوعی در مدل های گوناگون با عنوان  مژه مصنوعی کامل، مژه مصنوعی کلاسیک، مژه مصنوعی دو بعدی (2D)، مژه مصنوعی سه بعدی (3D)، مژه مصنو..
0 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 123456788
فراد زیادی به خاطر نداشتن مژه های پر پشت و بلند نمیتوانند میکاپ مورد نظرشان را روی چهره ی خود پیاده کنند و همیشه از آرایش چشمان خود ناراضی هستند. مژه مصنوعی یک ابزار آرایشی بسیار کاربردی و کار آمد، مناسب برای این افراد است تا با کمک آن بتوانند نواقص مژه هایشان از جمله فاصله زیاد بین مژه ها، کوتاهی و..
52,000 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 8560012
اگرچه ریمل مژه نقش اساسی در ضخیم و بلند کردن مژه ها دارد اما دارای  محدودیت هایی هم هست . مژه مصنوعی یکی از پر طرفدارترین لوازمی است که در اکثر میکاپ ها استفاده می شود. مژه مصنوعی دارای انواع مختلفی چون نواری، دانه ای یا تکی ،دسته ای یا خوشه ای، مغناطیسی و .. می باشد. با مژه مصنوعی کر..
0 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 8560014
حتی اگر هیچ آرایشی روی چشم های خود نداشته باشید تنها با گذاشتن یک جفت مژه مصنوعی با کیفیت و مرغوب می توانید زیبایی خاصی به صورت و به ویژه چشم های خود هدیه دهید. با توجه به اینکه مژه مصنوعی کریستین بیوتی eyelash G521 از الیاف طبیعی تشکیل شده است،روی مژه ها بسیار شکیل و طبیعی می نشیند، این مژه مص..
52,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مژه مصنوعی:

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

جذابیت چشم با مژه مصنوعی مرغوب و طبیعی

درشت تر و زیباتر جلوه دادن چشم با مژه مصنوعی