منو
سبد خرید

پیلینگ

برند: Oriflame مدل: 65959854448
پیلینگ اوریفلیم با کیفیت بالا دارای طراحی اپلیکاتور دو طرفه مخصوص جوش های سرسیاه، سفید و چرکی ساخته شده است. جوش های سرسیاه از سری مشکلاتی است که انواع پوست ها را درگیر می کند. در اصل آن ها کومودون های باز و دارای رنگدانه هستند که روی پوست های مختلف ظاهر می شوند. این معضل به علت مسدود شدن سر خروجی غ..
109,000 تومان
برند: Vergen مدل: 6595951214
پیلینگ دو طرفه ورگن مخصوص جوش های سر سیاه طراحی شده است. جوش های سرسیاه از سری مشکلاتی است که پوست های مختلف را درگیر می کند. در اصل آن ها کومودون های باز و دارای رنگدانه هستند که روی انواع پوست ظاهر می شوند. این معضل به علت مسدود شدن سر خروجی غدد چربی ساز ایجاد می شوند. با خرید این محصول با کی..
77,000 تومان
برند: Vergen مدل: 6595951658
پیلینگ دو طرفه ورگن مخصوص جوش های سر سیاه طراحی شده است. جوش های سرسیاه از سری مشکلاتی است که انواع پوست ها را درگیر می کند. در اصل آن ها کومودون های باز و دارای رنگدانه هستند که روی پوست های مختلف ظاهر می شوند. این معضل به علت مسدود شدن سر خروجی غدد چربی ساز ایجاد می شوند. با خرید این محصول شما می ..
299,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

پیلینگ:

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

نحوه استفاده از پلینگ صورت،نحوه انجام پلینگ صورت

قیمت خرید پیلینگ صورت،نحوه استفاده از پیلینگ