منو
سبد خرید

کانتورینگ و هایلایت

کانتورینگ و هایلایت:

برند: Deborah مدل: 8009518322903
معرفی سکرت کامفلاژ استیک  دبورادبورا یکی از برند های مشهور اروپایی است که در زمینه تولیدات محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می نماید؛سکرت کامفلاژ استیک دبورا یکی از محصولات پرفروش این برند میباشد که به شکل استیک طراحی شده و انجام عمل کانتورینگ را برای همه سهل و آسان کرده است. استیک سکرت کاموفل..
150,000 تومان 170,000 تومان
برند: Rival de Young مدل: 86123654
پودر برنزه کننده و درخشان کننده پوست ریوال د یانگ 02 (Beach Glow) مکمل آرایش و گریم صورت شما میباشد که با بافت نرم و لطیف و ماندگاری بالایی که دارد میتواند تا ساعت ها زیبایی صورت شما را حفظ کند.این پودر برنزه کننده و درخشان کننده شامل چهار رنگ متفاوت است تا تمام نیاز های شما برای انجام کانتور و برنز..
0 تومان
برند: Deborah مدل: 8009518285086
معرفی پودر کانتورینگ پالت سه رنگ دبورا دبورا یکی از برند های بنام اروپایی است که در زمینه تولیدات محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می کند. پودر کانتورینگ پالت سه رنگ دبورا، پالتی متشکل از 3 رنگ متفاوت میباشد که هر کدام برای انجام کانتور حرفه‌ای روی صورت مناسب می‌باشند. پودر کانتورینگ..
0 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

وسایل کانتورینگ،کانتورینگ و زاویه سازی صورت

کانتورینگ و استروبینگ،کانتورینگ انواع چهره ها