آشنایی با طراحان بزرگ جهان

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/27 11:48:28 0 نظرات

امروز می خواهیم به یکی از طرحان بزرگ جهان در صنعت ساخت عطر اشاره کنیم. یکی از افتخارات ما ایرانی ها این است ایشان ایرانی الاصل هستند. اصولا ساخت عطر یک فعالییت بسیار سخت و پیچیده است که می بایست مطالعاتی زیاد بر روی ترکیب رایحه های آن انجام شود تا بتواند مورد پسند قرار گیرد.

 

 

آقای حمید مرآتی کاشانی ( Hamid Merati Kashani ) طراح ایرانی الصل کمپانی عطرسازی ( Firmenich) است. ایشان در استخدام شرکت فرمنیخ سویسی بوده و در کشور امارات، شهر دبی نیز برای این شرکت فعالییت می نموده است. آقای کاشانی از معدود کسانی هستند که از ایران به شهرت جهانی رسیده است.

 

 

 

 

ترکیبات رایحه هایی که ایشان طراحی می کنند بیشتر بصورت شرقی می باشد و با استفاده از مواد اولیه خاورمیانه و ایران می باشد. تعداد هیجده عطر تا کنون از این طراح ایرانی و موفق به بازار معرفی شده است.

 

 

بطور مثال از برند مارلی عطرهای پگاسوز و لیتون است که لیتون در سال 2016 به بازار معرفی شد و طرفداران زیادی دارند. و از عطرهای زنانه هم می توان به هالووین بلو دراپ اشاره کرد البته تعدادی از کارهای ایشان بصورت زیر می باشد:

 

Halloween Blue Drop

Pegasus

Layton

Darcy

Valentino Roa Assoluto 

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات