ارتباط ویژگی های شخصیتی با عطرها

0 ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ دانشنامه عطر و ادکلن,

شناخت شخصیتی هر شخصی بستگی به نوع انتخاب های آن دارد، بطور مثال در مورد رنگ ها رایحه ها و حتی نوع پوشش افراد می توانیم به سر درونی و شخصیت آن پی ببریم. در مورد عطرها هم همین گونه است انتخاب عطرها با رایحه های مختلف نشان از صفات شخصیتی پنهان شما می باشد. ما در این وبلاگ قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

 

 

رایحه عطرها معمولا به چند دسته تقسیم می شوند:

 

 

تلخ، تند، ملایم، شیرین، گرم، خنک که برای کدام توضیح مختصری خواهیم داد.

 

 

رایحه عطرهای تلخ

این افراد با اینکه تغییرات در زندگی را نمی پسندند اما وقتی روی تصمیم می گیرند به موضوعی دست یابند به سادگی تسلیم نمی شوند و معمولا صبوری از صفات ذاتی آنها است چرا که با صبر زیادی که دارند تا آخر پای کار خود هستند تا به نتیجه برسد. اما زمانی که امور به سرانجام نرسد اخم می کنند و با خویشتن داری و بدون عصبانیت تلاش خود را انجام می دهند.

 

 

رایحه عطرهای تند

اعتماد به نفس و مدیریت هوشمند و قوی از خصوصیات این افراد است. اینها که مورد اعتماد بسیاری از مردم هستند همیشه با تصمیمات خوب و درست به بهترین نتیجه می رسند. در عشق صبورند و از روحیه شاداب و زنده برخوردار هستند.

 

 

رایحه عطرهای ملایم

محبوبیت بین دوستان از ویژگی های بارز این افراد است. چون خودخواه نیستند و نظراتشان به راحتی جلب می شود و بین دوستان محبوبیت دارند. اما زود رنج هستند و به همه چیز اعتراض می کنند. بیشتر به دنبال شخصی هستند که بتوانند به آن اعتماد کنند.

 

 

رایحه عطرهای شیرین

اعتماد به دوستان واقعی از نظر آنها همیشگی است چون این افراد نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستند و بدنبال تجریه از موضوعات جدید از اطراف خود هستند البته اگر دست یافتن به این تجارب به سادگی باشد. این افراد با آنکه شوخ طبع هستند و کمتر ناراحت می شوند اما اصلا عصبانی نمی شوند. و با صبوری امورات خود را انجام می دهند و تا آخر پای اهدافشان هستند.

 

 

رایحه عطرهای گرم

مسافرت با دوستان را بسیار می پسندند و می دانند با مردم چگونه رفتار کنند چون دوستانشان برای آنها خیلی مهم هستند. مسئولیت کارهایشان را می پذیرند. این افراد خیلی احساساتی هستند چون در مقابل هر پیشامدی واکنشی مختلف و شدید دارند. اهل خشونت نیستند و بسیار خونگرم اند.

 

 

رایحه عطرهای خنک

همیشه به فکر برتری نسبت به دیگران هستند و از غروری مثبت بهره مند هستند. انرژی خود را بیهوده صرف نمی کنند و معمولا طوری رفتار می کنند که همیشه کار مهمی انجام می دهند و احساس نگرانی از موضوعی گاهی اوقات به آنها دست می دهد که آنها در تلاش هستند آن را حل کنند.

 

 

نظر شما