ارسال سفارشات

0 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ دانشنامه عطر و ادکلن,

همیشه بعد از یک خرید خوب نحوه دریافت آن کالا اهمیت دارد. امروزه با ترافیک های زیاد و کمبود زمان می بایست ارسال سفارش سریع و مطمئن باشد. برای همین فروشگاه آرانیکا به عنوان اولین فروشگاه تخصصی عطر در ایران سعی کرده که در کمترین زمان و رایگان سفارشات عطر را به کل کشور ارسال کند.

 

 

شاید با مقایسه چندین فروشگاه آنلاین معتبر، آرانیکا به عنوان اولین و سریعترین فروشگاه باشد که محصولات خود را بدست مشتریان می رساند که این مهم با تلاش و برنامه ریزی همه ی همکاران ما در این بخش بوده است.

 

 

نکته مهمی که باید در نظر گرفت این است که ارسال سفارش به همان اندازه خرید کالا اهمیت دارد چون ممکن است شما آن عطر را برای یک تولد یا هدیه به عزیزی گرفته باشید پس اگر دیر بدستان برسد از اهمیت آن کسر می شود.

 

 

ارسال سفارشات برای شما مشتریان محترم تهران و شهرستانها رایگان می باشد. البته زمان ارسال برای تهران، حداکثر چهار ساعت بعد از ثبت سفارش در سایت آرانیکا و برای شهرستانها حداکثر بیست و چهار ساعت بعد از ثبت سفارش در سایت آرانیکا خواهد بود.

 

 

بعد از ارسال سفارش از دفتر آرانیکا با شما تماس گرفته خواهد شد و ضمن ارسال اطلاعات ارسال برای شما، تا رسیدن عطرها و سفارشات به آدرس مقصد، از طرف آرانیکا پیگیری خواهد شد. معمولا اکثر فروشگاهها بعد از خرید مشتری و ارسال آن دیگر پیگیری نمی کنند. ولی یکی از اهداف آرانیکا ارسال سریع و پیگیری سفارشات است.

 

 

نظر شما