از عطرنت تا آرانیکا

0 ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ دانشنامه عطر و ادکلن,

حدود چهار سال قبل بود که وقتی در جستجوی یک عطر در اینترنت بودید از میان تعداد اندکی سایت معتبر، عطرنت را به عنوان فروشگاه تخصصی عطر انتخاب می کردید و سفارش عطر ارجینال خود را با قیمت مناسب و ارسال سریع دریافت می کردید. اما امروز مجموعه قدیم عطرنت با تغییر نام فروشگاه به آرانیکا با امکانات جدید و بهتر در کنار شما می باشد و ما در این وبلاگ قصد داریم به این تفاوت ها بپردازیم.

 

 

وقتی درخواست های مشتریان را در مورد خرید عطر و فروش ادکلن بررسی شد به این نتیجه رسیدیم که باید یک فروشگاه کامل و تخصصی تر از قبل داشته باشیم در واقع عطرنت پاسخگوی مناسبی نبود به همین جهت در مرحله اول نام فروشگاه را تغییر دادیم.

 

 

آرانیکا ( حس خوب بودن ) اسمی بود که انتخاب شد. شاید دلیل انتخاب این نام احساس مشتریان به خرید عطر از این مجموعه بود یعنی حس خوب از خرید عطر و یا احساس اطمینان از ارجینال بودن، به همین علت ما با جستجوی به بیش از هزار کلمه به آرانیکا رسیدیم.  

 

 

بعد از انتخاب آرانیکا کل برنامه نویسی و طراحی سایت را تغییر دادیم و اطلاعات بیشتری درباره عطر در زیر هر محصول اضافه کردیم. ( زمان و فصل مناسب، سال تولید، رایحه و طبع و . . . ) و برای انتخاب کادوپیچ عطرها آن را بر عهده مشتریان گذاشتیم.

 

 

پشتیبانی آنلاین برای ارتباط سریع تر با شما مشتریان برقرار شد تا در صورت پیشنهاد یا انتقاد و یا انتخاب عطر و مشاوره خرید عطر با ما در هفت روز هفته در تماس باشید.

 

 

مطالب مفید و تخصصی درباره عطرها، نت های عطر، عطر های مناسب در فصول مختلف و . . . را در وبلاگ سایت تدوین کردیم تا ضمن آگاهی از عطرها از برندهای مختلف، راهنمایی هایی در مورد استفاده از عطر و موارد مختلف به اطلاع شما مشتریان برسانیم.

 

 

نظر شما