انواع عطر

0 ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ دانشنامه عطر و ادکلن,

وقتی از انواع عطر صحبت می شود اکثرا افراد فکر می کنند که غلظت عطر مهم است اما رایحه عطر و تاثیر آن بر روی پوست شما تاثیر بیشتری دارد. مقالات زیادی در اینترنت می بینید که درباره انواع عطر نوشته شده اند اما بنظر می رسد که در هیچ کدام تخصصی بحث نشده است و تجارب خرید عطر انتقال پیدا نکرده، ما در این وبلاگ سعی کردیم درباره انواع عطر و خرید عطر بیشتر توضیح دهیم تا شما بتوانید آسوده تر به بررسی و نتیجه دلخواه خود در خرید عطر دست یابید.

 

 

برای خرید عطر بهتر است در اینترنت چند نوع عطر را بررسی کنید و بعد برای اتشمام آن به فروشگاه های معتبر رجوع و عطر را تست کنید. یا اگر کسی به شما عطری را پیشنهاد داده است تا خرید کنید قبلا درباره آن عطر تحقیق کنید.

 

 

دلیل این صحبت ما این است که چون عطر ها از رایحه و طبع های مختلفی مثل گرم، شیرین، تند و تلخ و غیره تشکیل شده اند و تاثیرات آن روی پوست ها مختلف است ممکن است شما عطری را انتخاب کنید روی پوست شما ماندگاری کمتری نسبت به پوست شخص دیگر داشته باشد و این عدم اطمینان شما نسبت به آن فروشگاه را افزایش می دهد.

 

 

همچنین زمان استفاده از عطر ها مهم است شما باید بدانید عطری را که می پسندید برای کدام فصل مناسب است. مثل اگر عطرهای خنک برای فصل تابستان را در زمستان استفاده کنید، ماندگاری عطر کمتر خواهد بود.

 

 

اگر به فروشگاه های معتبر هم بروید بدلیل تنوع بالا و زمان محدود امکان بررسی دقیق برای شما مقدور نیست و کسانی که فکر می کنند عطر را باید اول بو کرد بعد خرید سخت در اشتباه هستند. به این دلیل که ممکن است عطری را بپسندید که مثلا برای فصل سرد مناسب باشد اما شما در فصل گرم خرید کنید یا باید مطلع باشید مثلا برند شانل چند مدل عطر دارد که این در انتخاب شما تاثیر دارد چون ممکن است آن فروشگاه همه ی مدل های عطر را موجود نداشته باشد.

 

 

پس همانطور که توضیح دادیم بهتر است اول مشخصات و نوع مدل عطر خود را بررسی کنید و بعد جهت خرید اقدام کنید. با استشمام عطر و بدون شناخت آن تجربه خوبی از خرید عطر پیدا نخواهید کرد.

به همین جهت فروشگاه آرانیکا برای دسترسی و بررسی بهتر شما مشتریان محترم، جستجوی پیشرفته و آسان را در سایت آرانیکا قرار داده است تا با وقت کمتر بتوانید به عطر دلخواه خود دست یابید.

 

 

نظر شما