برند فرانسوسی لاگوست

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/15 11:29:11 0 نظرات

 

 

لاکوست کمپانی‌ای فرانسوی‌ست که لباس، کفش، ساعت و عطر تولید می‌کند. این کمپانی در سال ۱۹۳۳ میلادی توسط رنه لاکوست و آندره جیلر تاسیس شد. معروف‌ترین مخصولشان تی‌شرت های تنیس با نشان سبزرنگ کمپانی است.

آنها نام شرکت را لاگوست گذاشتند که در ترجمه لغتی به معنی اصلی یا ضروری می‌باشد.‌ این شرکت در ابتدا شروع به تولید لباس‌های تنیس کرد و برای تبلیغات خود نیز یک آرم کروکودیل طراحی نمود که در زمین‌های تنیس از آن استفاده می‌کردند. لاگوست آرم کروکودیل خود را بر روی سینه لباس‌های تنیس چاپ می‌کرد و ادعا داشت که اولین شرکتی است که نام و لوگوی برند خود را بر روی محصولات خود قرار می‌دهد.‌ این شرکت علاوه بر لباس تنیس شروع به تولید و فروش لباس‌های گلف و قایقرانی نمود.

از سال 1950 تا سال 1993 شرکتی به نام «ایزود لاگوست» امتیاز فروش محصولات‌ این کمپانی را در آمریکا در اختیار داشت، به همین علت، شرکت اصلی به صورت مداوم در ‌این منطقه فعالیت نمی‌کرد. ولی پس از آن، خود شرکت لاگوست توانست فروش انحصاری محصولاتش را مجددا‌ به دست آورد. رقیب آنها در ‌این زمان، شرکتی به نام تایگر بود که محصولات مشابهی تولید می‌کرد و به جای آرم کروکودیل، یک ببر بر روی آنها قرار می‌داد.

کمپانی لاکوست در ده ۱۹۸۰ میلادی شروع به ارائه ساعت، عینک و عطر کرد. اولین عطر Lacoste مردانه در سال ۱۹۸۴ میلادی بود. بیشتر عطرهای عرضه شد در این کمپانی اسپورت و ورزشی هستند.

در سال 2005 میلادی لاگوست ادکلن‌های خوشبوی مردانه جدیدی تولید کرد که توسط‌این کمپانی طراحی، تولید و روانه بازار شد. لاگوست ‌این ادکلن را به عنوان گوهر لاگوست معرفی کرده بود.‌این محصول برای تمامی ‌سنین بسیار مناسب بوده و جزو دسته ادکلن‌های نشاط آور و میوه‌ای بود

کمپانی Lacoste نام ۳۸ عطر را در لیست دارد که نخستین آن‌ها مربوط به سال ۱۹۸۴ و آخرینشان ساخت سال ۲۰۱۵ است. عطرهای Lacoste با همکاری اولیویر کرسپ، لورنت برویر، ژان میشل دوریز، کلود دبر، آنیک مناریو و دومیتیل میکالون ساخته می‌شوند.

برچسب ها: فشن

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات