خانم هایی که به دنبال زیبایی هستند، به خوبی می دانند که داشتن ناخن های جذاب و خوش رنگ این زیبایی را چند برابر می کند. اما چالش اصلی برای داشتن ناخن های زیبا این است که چگونه بهترین برند لاک ناخن را انتخاب کنید و از آن بهره ببرید. در گذشته تنها دو یا سه برند لاک ناخن شناخته شده فعالیت می کردند؛ بنابراین شناسایی و استفاده از آن ها کار چندان دشواری نبود. اما امروزه با گذر زمان برند های مختلفی در این حوزه فعالیتشان را آغاز کرده اند که هر یک ادعا های بزرگ مانند احیای ناخن، سمی نبودن محصولات، استفاده نکردن از مواد مضر و ... دارند. به همین دلیل است که شناسایی بهترین برند لاک ناخن کار آسانی نیست و باید قبل از خرید، به خوبی درباره آن تحقیق کنید. در غیر این صورت ممکن است با خرید یک لاک بی کیفیت به ناخن هایتان آسیب برسانید و تنها پول خود را هدر دهید. آرانیکا با عرضه چند برند معروف لاک ناخن تلاش می کند تا شما را با بهترین کیفیت آشنا کند.

برند  Essie

امکان ندارد که به یک سالن زیبایی مراجعه کنید و با برند Essie در قسمت مخصوص طراحی ناخن ها مواجه نشوید.

 • این برند بسیار قدیمی است و حدود ۳۵ سال است که به فعالیت خود ادامه می دهد. جالب است بدانید که در این ۳۵ سال حدود ۹۰۰ رنگ مختلف را ارائه کرده که ۲۵۰ رنگ آن به طور دائم تولید شده و طرفداران مخصوص به خود را داشته است.

 • فرچه ای که برای این لاک در نظر گرفته شده است کمی پهن تر و مسطح تر از فرچه های لاک های دیگر است. با این ویژگی شما می توانید با یک بار کشیدن فرچه بر ناخن هایتان، کار خود را به اتمام برسانید و نیازی به استفاده مجدد از لاک برای گوشه ناخن ها نداشته باشید.
 • در ادامه بررسی بهترین برند لاک ناخن می توانیم به ویژگی های دیگری مانند براق بودن   بسیار بالا اشاره کنیم. بیشتر مصرف کنندگان پی از استفاده از کیفیت و ظاهر این لاک راضی بوده اند.
 • برند Essie با قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به حجمش ارائه می شود و می تواند لاک ناخن مقرون به صرفه، زیبا، جذاب و منحصر به فردی برای شما باشد.

best nailpolish brand

برند  opt

 • برند opt به دلیل کیفیت ثابتش در سال های فعالیت و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، در میان تمام طراحان ناخن شناخته شده است. این برند طیف گسترده ای از رنگ ها را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید قرمز های کلاسیک تا سبز لجنی و حتی رنگ های مختلف پاستیلی را در میان رنگ های ارائه شده اش به آسانی بیابید.

 • فرچه ای که برند opt در اختیار خریداران قرار می دهد، بسیار کوچک است. فرچه های کوچک دسترسی کامل را به قسمت های مختلف ناخن ها در اختیارتان قرار می دهند و شما می توانید گوشه های ناخن را به راحتی لاک بزنید.

 • از دیگر دلایلی که این برند در میان بهترین برند لاک ناخن قرار گرفته است، خشک شدن سریع و بدون معطلی لاک هایش است. نتیجه آزمایش هایی که بر این لاک انجام شده است نشان داد که پس از یک دقیقه و نیم به طور کامل خشک می شود. این ویژگی این امکان را به شما می دهد که ناخن هایتان پس از برخورد با اشیاء مختلف پاک نشود.

best nailpolish brand

برند  Deborah Lippman

 • دلیل اصلی شهرت برند Deborah Lippman ماندگاری طولانی مدت آن بر ناخن ها و رنگ های متفاوت و منحصر به فرد است. برس لاک های این برند ۳۲۰ پرز دارد و به طور کامل تمام سطح ناخن را پوشش می دهد. همچنین سر گرد این برس ها استفاده از آن ها را راحت تر کرده است.

 • جالب است بدانید که اگر این لاک را به صورت سه لایه متوالی استفاده کنید (البته فراموش نکنید که قبل از اعمال لایه های بعدی باید بگذارید لایه زیرین به طور کامل خشک شود)، حدودا ۱۰ روز بدون پریدگی و مشکلی دوام می آورد و زیبایی ماندگاری به ناخن هایتان می بخشد.

 

برند  Chanel Le Vernis

قیمت لاک های این برند نسبت به برند های دیگر کمی بالا تر است، اما خریدن لاک های آن سرمایه گذاری عاقلانه ای برای سالن های زیبایی یا حتی استفاده شخصیتان محسوب می شود. زیرا لاک های برند Chanel Le Vernis مدت زمان زیادی بر ناخن هایتان باقی می مانند و تنها یک لایه از آن برای پوشاندن تمام سطح ناخن کافی است.

از دلایل دیگری که این برند را در میان بهترین برند لاک ناخن قرار می دهد، این است که در تولید آن از برخی ترکیبات تقویت کننده ناخن استفاده شده است. در نتیجه با استفاده از آن نه تنها به ناخن هایتان آسیبی نمی رسانید، بلکه به رشد، تقویت و زیبایی شان نیز کمک خواهید کرد.

best nailpolish

Olive & June

 • هنگام صحبت از بهترین برند لاک ناخن لازم است نام Olive & June نیز قطعا به گوش می رسد. اگر شما نیز جزو افراد وگان هستید، پیشنهاد می کنیم این برند را که بدون استفاده از مواد مشتقات حیوانی، فرمالدئید، تولن، DBP، رزین فرمالدئید، کافور، اتیل توزیلامید، زایلن، تریفنیل فسفات (TPHP)، استون، بیسفنول -A، نونیلفنل پارافنل، پارافنل و سولفات ها تولید شده است، در خرید های خود در نظر بگیرید.

 • طبق ادعای مصرف کنندگان، لاک های تولیدی این برند حدود ۲۱ روز بدون هیچ گونه پریدگی، دوام می آورد و زیبایی خود را حفظ می کند.
 • در آخر هم لازم است به درخشش، زیبایی و یک دست بودن لاک اشاره کنیم که آن را به بهترین برند لاک ناخن تبدیل کرده است.

نتیجه گیری

انتخاب بهترین برند لاک ناخن برای خانم ها اهمیت بالایی دارد؛ زیرا به جذابیت ناخن های آن ها می افزاید و سلامتی ناخن هایشان را تضمین می کند. پیشنهاد می کنیم هنگام خرید لاک قیمت و کیفیت را با هم مد نظر داشته باشید. در این مقاله نمونه هایی از بهترین برند لاک ناخن را معرفی کردیم و ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار دادیم.