ماندگاری چیست؟ توضیح درباره دوام رایحه ها روی پوست ها مختلف

0 ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ دانشنامه عطر و ادکلن,

تا به حال این به این موضوع اندیشیدید که چرا بعضی از عطر ها ماندگاری بیشتری دارند؟

 

یا چرا یک عطر روی پوست شخصی دیگر بیشتر می ماند؟

 

حتما در اولین پاسخ اینطور برداشت می کنید که احتمالا عطری که من خریداری کردم تقلبی است! یا ورژن جدید این عطر ماندگاری ندارد! ما در اینجا برای شما بصورت دقیق توضیح می دهیم:

 

 

برای خرید عطر و ادکلن همیشه سعی کنید از برند شاپ های یا فروشگاههای اینترنتی معتبر (فروشگاه آرانیکا) خرید کنید، محصولات ارجینال با تقلبی تفاوت های بسیاری دارد. برای محصولات تقلبی شیوه جذب مشتری به اینصورت است که همان عطر که برگرفته از برند معتبر است را با قیمت کمتر و همان بسته بندی به شما عرضه می کنند اما با این توضیح که مواد تشکیل دهنده آن فقط اسانس است و شاید بعد از اسپری آن روی بدن خود متوجه شده باشید از سه نُت رایحه برخورد نیست و رایحه آن شاید چند روز روی پوست باقی بماند در حالیکه یک محصول ارجینال از رایحه اولیه، میانی و پایانی برخوردار است و رایحه پایانی حداکثر یک روز روی پوست دوام می آورد.

 

حالا که از کیفیت محصول اطمینان دارید باید بدانید جدا از نوع غلظت عطرها و نُت ها که قبلا در وبلاگ سایت آرانیکا توضیح دادیم نوع پوست شما اهمیتی دو چندان دارد، به این صورت که برای پوست های چرب ماندگاری عطر و ادکلن بیشتر از پوست های خشک است به این دلیل که پوست چرب رطوبت بیشتری نسبت به پوست خشک دارد که باعث دوام بیشتر عطر خواهد شد.

 

البته برای پوست های خشک می توانید یا عطر خود را تجدید کنید و یا قبل از ورود به مکان مورد نظر آن را اسپری کنید.

نظر شما