خرید اینترنتی عطر

1 ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ دانشنامه عطر و ادکلن,

شاید برای شما اتفاق افتاده است برای خرید عطر از اینترنت به ابهاماتی برخورد کنید. مثلا چه عطری بخرم؟ آیا رایحه عطر را می پسندم؟ آیا برای سنم مناسب است ؟ و سوالاتی شبیه به این موارد که ذهن را درگیر می کند که تصمیم گیری را سخت می کند. ما در وبلاک امروز می خواهیم بدانیم چه عطری را بخریم که مناسب باشد؟ و از کجا باید مشاوره بگیریم؟

 

 

عطر مانند امضاء شما است. وقتی عطری را که مجذوب آن هستید اسپری می کنید و یا از جایی به جای دیگر می روید که فضای آنجا را با رایحه خود تغییر می دهید. این یعنی احساس بودن شما در آن مکان، حتی اگر شما لحظه ای قبل از آنجا رفته باشید آن رایحه آنجا می ماند.

 

البته برندها و مدلهای متنوعی هستند که شما شاید به همین دلیل عطر قبلی خود را انتخاب کنید و به فکر تغییر عطر جدید نباشید. اما ما در اینجا قصد داریم به شما بیشتر راهنمایی کنیم تا به راحتی عطر خود را تغییر دهید و به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

عطرها برای زمان ها و مکان های مختلفی تعریف شده اند. که ما به سه دسته کلی تقسیم می کنیم :

 

 

 عطرها با رایحه هایی سنگین تر مثل عنبر کهربایی و وانیل برای مراسم شب و مهمانی ها مناسب تر است. معمولا برای دیدارهای عاشقانه هم استفاده می کنند که برای خانم ها و آقایان مناسب است.

 

 

عطرها با رایحه گل ها که طرفداران زیادی دارد و معمولا شیرین هستند که بیشتر برای خانم ها مناسب تر است و بیشتر ماندگاری دارند نوع دیگر از خانواده عطر ها هستند.

 

 

و در آخر عطرها با رایحه های ملایم که برای زمان های عادی مناسب است یعنی استفاده روزانه که آقایان و خانم ها به راحتی می توانند استفاده کنند.

 

 

ما در آرانیکا نت های عطر را برای هر محصول بصورت دقیق نمایش دادیم و شما می توانید به راحتی با بررسی مشخصات دیگر مثل رایحه، طبع، سال تولید و غیره عطرتون را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

 

حتی امکان انتخاب نت ها را دارید، مثلا عطرهایی با نت عنبر کهربایی را خیلی ساده می توانید سرچ کنید و انتخاب کنید. و حتی برای راهنمایی با مشاوران ما بصورت آنلاین صحبت کنید.

 

 

شاید یکی از مزیت های خرید عطر بصورت اینترنتی این است شما با تعداد زیادی برند و محصول آشنا می شوید که امکان بررسی و مشاوره را دارید اما وقتی به فروشگاه می روید و می خواهید یک عطر خریداری کنید شاید بیشتر از سه یا چهار مورد را بررسی نکنید چون فروشنده نمی توانید فقط پاسخگوی شما باشد.

 

 

( 1 ) نظرات

مینا کوره بازی
2016/11/22

من همیشه از آرانیکا خرید می کنم و واقعا کارشون عالیه با ارسال سریع و کالای ارجینال اولین فروشگاه عطر در ایران هستند.

پاسخ

نظر شما