پخش عمده عطر و ادکلن

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/15 12:26:07 0 نظرات


شما وقتی یک فروشگاه را افتتاح می کنید یا زمانی که برای فروشگاه به فکر تامین کالا هستید باید زمان زیادی را صرف کنید تا این امور انجام شود. ما در این وبلاگ سعی کردیم به بررسی این موضوعات بپردازیم و روشهایی را برای شما که دنبال عطر و ادکلن ارجینال بصورت عمده می باشید را معرفی خواهیم کرد.

 

 

معمولا برای خرید عطر و ادکلن تنوع و قیمت کالا اهمییت دارد و فروشگاه ها برای تامین خود سعی می کنند عطر ارجنیال را با قیمت مناسب تهیه کنند. و در بهترین حالت زمانی را برای خرید خود صرف نکنند.

 

 

ما در آرانیکا این امکان را فراهم کردیم تا همه فروشگاهها در تهران و شهرستان ها بتوانند از آن بهره مند شوند که شرایط آن بصورت زیر می باشد:

 

 

مشخصات فروشگاه و مدیر مرتبط با آن بصورت کامل برای آرانیکا ارسال شود.

 

لیست کالا های مورد نیاز فروشگاه برای ما ارسال شود. مثلا تعداد و نوع هر عطر بصورت دقیق

 

قیمت های عمده بستگی به تعداد و نوع هر کالا دارد که با توجه به لیست ارسال شده توسط مشتری بصورت پیش فاکتور اعلام خواهد شد.

 

پس از تسویه پیش فاکتور توسط مشتری فاکتور نهایی صادر می شود که تغییر و حذف در فاکتور نهایی غیر ممکن است.

 

ارسال سفارشات برای تهران حداکثر چهار ساعت و برای شهرستان ها یک روز کاری بعد از تسویه فاکتور نهایی خواهد بود.

 

هزینه ارسال در فروش عمده به عهده مشتری می باشد.

 

 

همواره سعی شده که سهولت امور را در نظر بگیریم تا تامین کالا با قیمت مناسب و ارسال سریع بتواند رضایت خاطر مشتریان را به آرانیکا جلب کند. به همین جهت برای همه ی  فروشگاهها پنل خرید عمده از سایت آرانیکا را فعال خواهیم کرد تا با باز کردن آن بتوانند قیمت های عمده را ببینند و بصورت آنلاین سفارش دهند.

 

 

ضمنا شما می توانید از طریق مختلف با ما ارتباط داشته باشید:

 

 

شماره تماس دفتر: 50 27 01 91 – 021
 

شماره همراه : 966 96 10 0998

 

 

 

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات