امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت اکثر کسب و کار ها جای خود را به کسب و کار های آنلاین داده اند و مردم مایحتاجشان را به صورت آنلاین با خرید از فروشگاه های اینترنتی تهیه میکنند. وقتی یک فروشگاه را افتتاح می کنید یا زمانی که برای یک فروشگاه به فکر تامین کالا هستید باید زمان زیادی را صرف کنید تا این امور انجام شود. معمولا برای خرید عمده عطر باید به بازارهای مرکزی شهر یا منبع اصلی فروش محصولات خود بروید تا بتوانید با کمترین قیمت تامین کالای محصولات فروشگاه اینترنتی خودرا انجام دهید.

البته این احتمال هم وجود دارد که نتوانید در شهر خود عمده فروشی مناسب پیدا کنید. اما نگران نباشید؛ ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به بررسی این موضوعات بپردازیم و روش های خرید عمده عطر و ادکلن اورجینال را به شما معرفی کنیم.

 

فروش عمده عطر چگونه است؟

پیش از اینکه به فروش عمده عطر از فروشگاه آرانیکا بپردازیم، خوب است که کمی درباره خرید عمده صحبت کنیم. خرید عمده به معنای خرید کالا برای تجارت و کسب و کار شما در تعداد زیاد با قیمت پایین تر از حالت عادی است. شما پس از خرید عمده، کالا را ذخیره می کنید و به مشتری نهایی می رسانید.

فروش عمده عطر و ادکلن اصل و اورجینال

انواع عمده فروشی عطر

زمانی که می خواهیم از توزیع عمده عطر یا فروش عمده عطر و ادکلن صحبت کنیم، خوب است که با انواع عمده فروش ها آشنا باشیم.

 • توزیع کنندگان

توزیع کنندگان، محصولات را در حجم زیاد از تولیدکنندگان می خرند و سپس آن محصولات را به صورت عمده به خرده فروشان، می فروشند. در واقع آن ها در روند تولید کالا نقشی ندارند و فقط محصول خریداری شده را ذخیره می کنند و به خرده فروشان می رسانند.

 • تولیدکنندگان

گاهی عمده فروشان خود تولیدکنندگان هستند؛ یعنی کسانی که محصولات را تولید کرده اند. در چنین شرایطی تولیدکنندگان بدون هیچ واسطه ای محصولات تولید شده را به خرده فروشان می فروشند.

به طور کلی، هم تولیدکنندگان و هم توزیع کنندگان در زمینه تامین محصولات، نقش مهمی بر عهده دارند.

 

قیمت عمده ادکلن به چه معنی است؟

قیمت عمده فروشی عطر به هزینه ای اطلاق می شود که خرده فروشان هنگام تهیه کالا های خود از عمده فروش به او می پردازند. همانطور که اشاره شد، عمده فروشان می توانند توزیع کننده هم باشند. پس قیمت عمده فروشی به قیمتی که توزیع کنندگان برای تهیه محصولات در حجم زیاد به تولید کنندگان می پردازند هم گفته می شود. قیمت عمده ادکلن همیشه کمتر از قیمت خرده فروشی است.

فروشندگان پس از خرید عمده، برای مثال خرید عمده عطر برای مشخص کردن قیمت خرده فروشی آن از روش های گوناگونی استفاده می کنند. قیمت‌ گذاری کیستون یکی از این روش هاست. در این روش، فروشندگان قیمت خرید عطر عمده را دو برابر می کنند و به خریداران خرد می فروشند. البته هرچند که این روش ساده است؛ اما برای همه کسب و کار ها مناسب نیست. برای مثال اگر قصد فروش عمده عطر و ادکلن اصل دارید شاید بهتر باشد به سراغ روش دیگری بروید.

 

شرایط فروش عمده عطر و ادکلن اورجینال

خرید عمده عطر و ادکلن اصل و اورجینال

 • MOQ (Minimum Order Quantity)

عمده فروشان به یک حداقلی از تعداد سفارشات نیاز دارند تا بتوانند قیمت فروش خود را پایین بیاورند. پس اگر قصد خرید ادکلن عمده از مجموعه آرانیکا را دارید، بهتر است تعداد زیادی از محصول مورد نظر را بخرید.

 • MSRP

اگر خودتان فروشنده هستید و محصولات را برای خرده فروشی خود می خواهید، به قیمت پیشنهادی عمده فروش برای خرید خرد توجه کنید. یعنی عمده فروشان برای محصولی که عرضه می کنند، یک قیمت پیشنهادی دارند که اگر بخواهند فروش خرد داشته باشند، قیمت مورد نظرشان آن است. این قیمت فقط یک پیشنهاد است و شما می توانید به آن توجه نکنید. اما به هر حال در نظر گرفتن آن، می تواند کمک کننده باشد.

 • برچسب سفید

برچسب گذاری سفید یا خصوصی یعنی تولیدکننده اجازه می دهد که محصولش با نام تجاری و لوگوی خرده فروش فروخته شود.

 • سفارش برگشتی

سفارش های برگشتی اصطلاحی است که برای اشاره به محصولاتی به کار می رود که ثبت شده اند اما هنوز برای خریدار ارسال نشده اند. این اتفاق معمولا به دلیل کمبود موجودی عمده‌ فروش، تولیدکننده یا توزیع کننده پیش می آید. معمولا سفارش قبل از شروع فرآیند تولید ثبت شده است. این ثبت زودهنگام هم می تواند چنین مشکلی را ایجاد کند.

 • بازپرداخت

بازپرداخت اصطلاحی است که به موقعیتی اطلاق می شود که یک عمده فروش محصولات فروخته نشده ای را که در ابتدا توسط خرده فروش خریداری شده بوده، دوباره خریداری کند. شرایط بازپرداخت معمولا از قبل تعیین می شود و مورد توافق طرفین قرار می گیرد. دو طرف این معامله شرایطی مانند محدودیت زمانی و قیمت خرید مجدد را از قبل تعیین می کنند.

با توجه به آنچه در پاراگراف های قبل گفتیم، عمده فروشی و نکات مهم درباره آن را در موضوعات زیر می توانیم خلاصه کنیم.

 • عمده فروشی یعنی فروش در تعداد زیاد.
 • قیمت عمده فروشی کمتر از قیمت خرده فروشی است
 • خرید عمده برای یک خرده فروش به معنای تهیه محصول از یک توزیع کننده یا مستقیما از یک تولید کننده در تعداد زیاد است.
 • به عنوان یک تولید کننده می توانید محصولات خود را به توزیع کنندگان به صورت عمده بفروشید تا آن ها محصولات شما را به صورت عمده به خرده فروشان بفروشند. همچنین می توانید خودتان محصول را مستقیما و بدون وجود واسطه به خرده فروشان بفروشید.

 

مزایای خرید عمده عطر و ادکلن از فروشگاه آرانیکا

امروزه در بازار رقابتی نت ورک مارکتینگ سازمان هایی موفق اند که با خلاقیت و نوآوری همواره در مقابل تغییرات محیطی ، گامی منعطف و هوشمندانه بردارند. فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی آرانیکا با تامین عمده کالا به صورت آنلاین درصدد آن است که بتواند نیاز فروشگاه ها و مغازه های عطر و ادکلن و سایر لوازم آرایشی بهداشتی را برای فروش به صورت سریع و گسترده با کمترین هزینه برطرف کند.

تامین عمده محصولات به روش آنلاین مزایای بسیاری را برای فروشندگان به همراه دارد که در زیر به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

 • عرضه محصولات با بهترین کیفیت
 • عرضه محصولات با کمترین قیمت و کمترین سود: وقتی کالایی را به صورت عمده خریداری می کنید، شاید تفاوت قیمت آن با حالت خرید خرد فقط چند تومان شود؛ اما وقتی که شما صاحب کسب و کاری مانند عطر فروشی هستید و از عطر های گوناگون، خرید عمده عطر می کنید همین چند تومان ها جمع می شود و خرید شما با سود بیشتری همراه خواهد شد. ضمن اینکه فراموش نکنید، در خرید عمده آنلاین، شما فقط یک بار هزینه بار و ارسال می پردازید.
 • هماهنگی ‌ارسال محصولات به تمام فروشگاههای کشور در کوتاهترین زمان
 • سیستم هوشمند پیگیری سفارشات و پاسخگویی
 • پشتیبانی و پاسخگویی مستمر
 • حذف محدودیت زمان و مکان در خرید
 • مقایسه قیمت عمده فروشان مختلف بدون اتلاف وقت
 • قدرت انتخاب گسترده تر: مواجهه با طیف وسیعی از محصولات و تنوع گسترده
 • بهره بردن از تخفیفات ویژه خرید های آنلاین: معمولا فروشگاه های آنلاین در بازه های زمانی مختلف مانند تاریخ های خاص، تخفیف های خوبی می دهند. این تخفیف ها برای خرید های عمده معمولا بیشتر و به صرفه تر است.
 • کسب اطلاعات دقیق و جزئی درباره محصول
 • تحت فشار قرار نگرفتن و تصمیم گیری درست: در خرید حضوری، فروشندگان معمولا خریدار را تحت تاثیر حرف ها و تبلیغاتشان قرار می دهند و خریدار نمی تواند تصمیم درستی بگیرد.
 • دسترسی آسان تر به محصولات کمیاب: از آن جایی که در دنیای مجازی، شما در زمان کوتاهی به تعداد بیشتری فروشگاه آنلاین می توانید سر بزنید؛ در نتیجه فرصت بیشتری برای جست و جو دارید و برای پیدا کردن محصولات کمیاب می توانید وقت بیشتری بگذارید.
 • سازگاری با محیط زیست: خرید عمده نسبت به خرید خرد به میزان قابل توجهی صرفه جویی در بسته بندی است. بسته های کوچک تر دارای پوشش پلاستیکی جداگانه بیشتری هستند؛ بنابراین خرید به صورت عمده برای محیط زیست مناسب تر است.

enlightened خرید عطر عمده این مزیت را دارد که محصول تهیه شده دیر به دیر تمام می شود. پس شما به راحتی می توانید محصولاتتان را بفروشید.

پخش عمده عطر و ادکلن

پخش عمده عطر و ادکلن اصل به صورت آنلاین

معمولا برای خرید عطر و ادکلن، تنوع و قیمت کالا اهمییت زیادی دارد و فروشگاه های اینترنتی برای تامین کالای مورد نیاز خود سعی می کنند عطر و ادکلن اورجنیال را با قیمت مناسب تهیه کنند. و در بهترین حالت زمانی را برای خرید خود صرف نکنند.

فروشگاه آرانیکا مفتخر است تا با معرفی بیش از 400 برند معتبر مانند:

و... که شامل بیش از 3000 محصول متنوع عطر و ادکلن مردانه و زنانه است، به عنوان مرجعی کامل در دسترس شما عزیزان می باشد.

ما درفروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی آرانیکا به عنوان مرجع تخصصی خرید عطر و ادکلن و سایر محصولات آرایشی بهداشتی با تضمین بهترین قیمت امکان تامین عمده کالا بصورت آنلاین را برای شما عزیزان فراهم کردیم تا همه فروشگاه ها در تهران و شهرستان ها بتوانند از آن بهره مند شوند که شرایط آن بصورت زیر می باشد.

خرید عمده عطر و ادکلن

شرایط خرید اینترنتی عطر و ادکلن به صورت عمده از فروشگاه آرانیکا

پیش از اقدام برای خرید عمده عطر، پیشنهاد میکنم 2 مقاله زیر را به شکل کامل مطالعه فرمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

yes فرق میان عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت در چیست؟

yes تشخیص عطر اصل از عطر تقلبی

در ادامه شرایط خرید عمده اینترنتی عطر و ادکلن اصل از آرانیکا را بررسی می کنیم:

 • مشخصات فروشگاه و مدیر مرتبط با آن بصورت کامل برای آرانیکا ارسال شود.
 • لیست کالا های مورد نیاز فروشگاه برای ما ارسال شود. مثلا تعداد و نوع هر عطر بصورت دقیق
 • قیمت های عمده بستگی به تعداد و نوع هر کالا دارد که با توجه به لیست ارسال شده توسط مشتری بصورت پیش فاکتور اعلام خواهد شد.
 • پس از تسویه پیش فاکتور توسط مشتری، فاکتور نهایی صادر می شود که تغییر و حذف در فاکتور نهایی غیر ممکن است.
 • ارسال سفارشات برای تهران حداکثر چهار ساعت و برای شهرستان ها یک روز کاری بعد از تسویه فاکتور نهایی خواهد بود.
 • هزینه ارسال در فروش عمده به عهده مشتری می باشد.

همواره سعی شده که سهولت امور را در نظر بگیریم تا تامین کالا با قیمت مناسب و ارسال سریع بتواند رضایت خاطر مشتریان را به فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی آرانیکا جلب کند. به همین جهت برای همه‌ی فروشگاه ها پنل خرید عمده از سایت آرانیکا را فعال خواهیم کرد تا با باز کردن آن بتوانند قیمت های عمده را ببینند و بصورت آنلاین کالاهای مورد نظرشان را سفارش دهند.

ضمانت اصالت کالا، پاسخگویی سریع، تضمین بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه ‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی عطر و ادکلن ها و سایر محصولات آرایشی بهداشتی از فروشگاه آرانیکا باشد. در صورتی که عطر یا کالای مورد نظر خود را در لیست محصولات سایت نیافتید کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما موجودی آن را بررسی نمایید.

 

راه های ارتباطی برای سفارش عمده عطرهای اورجینال

شما می توانید از طرق مختلف با فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی بهداشتی آرانیکا در ارتباط باشید:

 • شماره تماس دفتر:

89 49 01 91  021

87 10 47 22  021

 • واتس آپ:

89 49 01 91  021