سفارش خرید عطرهای خاص

0 ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ معرفی عطر های سلبریتی ها,

جستجوی عطرهای جدید که تازه تولید شده باشند و کمیاب باشند کار آسانی نیست، و باید زمان صرف کرد که گاهی به نتیجه هم نمی رسد، پس باید چه کار کنیم که زودتر به نتیجه برسیم. معمولا عطرهای خاص یا جدید به دلیل اینکه هنوز شناخته شده نیستند و خریدار ندارند موجودی آنها خیلی کم هست یعنی همه ی فروشگاههای عطر آن عطرها را موجود ندارند. بنابراین باید راهی باشد که بتوانیم آن ها را پیدا کنیم.

 

 

بیشتر فروشگاههای عطر آنلاین برای تکمیل سایت خود مشخصات همه ی عطرهای موجود در جهان را از اینترنت گرفته اند و در سایت خود نمایش دادند اما وقتی سفارش عطر می دهید موجودی آن مشخص نیست و شما که بعد از کلی جستجو آن عطر را سفارش دادید متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمی رسید.

 

 

 

حالا باید چه کار کنیم ؟ آیا می شود به عطر دلخواه خود دست یابیم؟

 

 

 

پاسخ روشن است بله می شود، همانطور که در وبلاگ های قبل توضیح دادیم فروشگاه آرانیکا برای عطرهای خاص و کمیاب که در سایت وجود ندارند یک سامانه در نظر گفته است به این صورت که بعد از تماس با فروشگاه آرانیکا و یا ارسال مشخصات عطر از طریق برنامه تلگرام با آیدی @aranika، نتیجه آن بررسی و قیمت و موجودی عطر به شما اطلاع داده می شود.

 

 

 

البته در مواردی می توانیم عطرهایی که در ایران هم وجود ندارند در زمانی مشخص مثلا یک هفته برای شما سفارش دهیم و به دست شما برسانیم. که همانطور که در بالا توضیح دادیم می بایست اطلاعات عطر را برای ما بفرستید تا بررسی شود.

 

 

نظر شما