عطرهای ماه تولد

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/20 09:57:34 0 نظرات

عطرهای ماه تولد که معمولا در فروشگاه ها تبلیغ می شود، حقیقتا واقعیت ندارد و باتوجه به روابط طالع بینی، عطرهایی با رایحه های مختلف را برای ماه های مختلف در نظر می گیرند که بررسی علمی ندارد و حدودی درست است. اما شما می توانید از آن عطرها استفاده کنید یا عطر مورد نظر خودتون را انتخاب کنید.

 

 

ما در این وبلاگ قصد داریم به بررسی دوازده ماه سال بپردازیم و بطور تقریبی رایحه عطرهایی که نزدیک به ماه های سال است را معرفی کنیم.

 

 

فروردین

 

 

متولدین این ماه که از مدیران و رهبران مشتاق به چالش های متعدد هستند، پروژه های زیادی را در دست دارند. البته وقتی تعادل روحی خود را از دست می دهند در اتمام امور دچار مشکل می شوند. پیشنهاد ما رایحه عطر چوب سرو است که بتواند ثبات بیشتری به آنها بدهد.

 

 

اردیبهشت

 

 

احساس و معتمد بودن از ویژگی های متولدین این ماه است. از طرفی با اینکه همیشه دنبال بهترین ها برای خود هستند اما کمی کوته فکر و لجوج هستند و پیشنهاد ما عطرهایی با رایحه گل تنباکو یا عنبر کهربایی است که باعث می شود ذهن را باز کند و بسیار موثر است.

 

 

خرداد

 

 

خردادی ها که به ارتباط و تعامل شهرت دارند، اما متعال و آرام هستند و با دوستان شوخ طبع و باهوش تعمل دارند. عطرهای با رایحه اسطوخودوس این دوگانگی شخصیت را به طرز زیبایی متعادل خواهد کرد.

 

 

تیر

 

 

برای تعادل در رفتار تیر ماهی ها عطری با رایحه گل یاسمن مناسب است چرا که خلق و خوی بسیار وابسته و احساسی دارند و سرسخت و وفادار هستند اما گاهی از حد خود خارج می شود و به فردی تهدید آمیز تبدیل می شوند که این رایحه می تواند آن را کنترل کند.

 

 

مرداد

 

 

متولدین رمانتیک و مثبت اندیش این ماه که تمایل به لاف زدن هم دارند و عاشق توجه و دیده شدن دیگران هستند و برای حمایت از ذات رمانتیکی خود از عطر با رایحه رز که ماهیت خصوصیات این ماه را متعادل می کند استفاده می کنند.

 

 

شهریور

 

 

عطرهایی با رایحه کندر که صفا و آرامش را بیشتر می کند باعث می شود متولدین این ماه که بسیار وفادار و باریک بین هستند، سخت گیری های خود را تا حدی کنار بگذارند.

 

 

مهر

 

 

باهوش، زیرک و با سیسات از خصوصیات این ماه می باشد. کسانی که متولد این ماه هستند با سازگاری با شرایط و دیگران باعث می شوند که دیگران آنها را تنبل تصور کنند. اما حقیقتا اینطور نیست. عطرهایی با رایحه فلفل به آنها انرژی خواهد داد که تعادل خود را در شرایط حفظ کنند.

 

 

آبان

 

 

عطرهایی با رایحه گل مریم کاملا با شخصیت این ماه هماهنگ است چرا که متولدین آبان کاملا از خود مطمئن بوده که سبب سرزندگی آنان شده است. و آنها با جشن ها و دوره همی ها از تحسین دیگران لذت می برند و گاهی آنقدر غرق این موضوع بوده که رفتار با دشمنان را درست مانند دوستان از خود بروز می دهند.

 

 

آذر

 

 

اعتماد به نفس و دست دلبازی از خواص متولدین این ماه است. بدلیل ماجراجویی، انرژی آنها بسیار بیشتر از حد معمول می شود و برای آنها عطرهایی با رایحه گیاه وتیور مناسب می باشد.

 

 

دی

 

 

متولدین این ماه رهبری قوی و کارآمد هستند. خیلی بی ریا و مصصم از خصوصیات آنهاست، اما شاید لازم باشد کمی احساساتی باشند به همین دلیل عطرها با رایحه یاس به آنها کمک خواهد کرد.

 

 

بهمن

 

 

برای برقراری تعادل در این ماه عطرهای با رایحه بهار نارنج مناسب است. چون آنها گاهی خیلی صادق و علاقه مند به عدالت و گاهی متکبر و مصمم هستند.

 

 

اسفند

 

 

متولدین این ماه آسان گیر، خیال پرداز و دارای قوه تخیل بسیار زیاد هستند برای همین عطرها با رایحه چوب صندل می تواند کمی از حالت عرفانی آنها بکاهد و به حقیقت نزدیک تر سازد.

 

 

برچسب ها: عطر ماه تولد

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات