عطرهای پر فروش

1 ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ معرفی برندهای تولید کننده عطر و ادکلن,

انتخاب و خرید عطر یکی از سخت ترین تصمیم ها برای بیشتر اشخاص است. برای همین آشنایی با مجموعه تخصصی عطر و بررسی آن برای خرید عطر به ما بیشتر کمک خواهد کرد. ضمن اینکه آگاهی از ارجینال بودن محصولات عطر همیشه اهمییت دارد اما در این وبلاگ قصد داریم چند عطر معروف و پر فروش را بررسی کنیم.

البته به این معنی نیست که بقیه عطرها پرفروش نیستند و در این وبلاگ فقط چند عطر پرفروش را معرفی می کنیم.

 

 

 

عطر زنانه لانکوم La Vie Est Belle

در ساخت این عطر از زیبایی طبیعت، آزادی و نشاط الهام گرفته شده است. اولیویر پولج، دومینیک روپیون و آن فلیپو گلابی و انگور سیاه را برای نت آغازین در نظر گرفتند. نت‌های میانی ترکیبی از شکوفه پرتقال، گل یاس و زنبق هستند که با نت‌های پایه شامل بادام سوخته، وانیل، لوبیای تونکا و نعنا هندی آمیخته شده‌اند. چهره تبلیغاتی این عطر جولیا رابرتز است.

 

 

 

عطر زنانه کارلینا هررا CH Sublime

در تعریف عطر CH جذابیت و پررمز و راز بودن را بکار می‌برند.در ترکیبات از عطرهای قدیمی در دهه بیست استفاده شده که به طرز مدرنی تغییر یافته‌اند. نت‌های آغازین از میوه ترنج و گل ساعتی تشکیل شده‌اند. نت‌های میانی ترکیبی از رز و گل ارکیده هستند که با نت‌های پایه شامل پتچولی یا نعنا هندی، خزه، چرم و عنبر کهربایی آمیخته شده‌اند.

 

 

 

عطر مردانه والنتینو Uomo

ایده ساخت عطر Uomo بر این اساس بود که در آینده به عنوان عطری کلاسیک شناخته شود. این عطر در سال ۲۰۱۴ میلادی با ترکیبی از ترنج، گیاه مورت، دانه قهوه، شکلات، فندق، چرم و چوب سدر به بازار عرضه شد.

 

 

عطر مردانه Acqua Di Gio Essenza

کمپانی Armani در سال ۲۰۱۲ میلادی مدل جدیدی از این عطر را با نام Acqua di Gio Essenza معرفی کرد. رایحه‌ای قوی‌تر از مدل پیشین دارد با این تفاوت که تمرکز بیشتری بر روی نت‌های چوبی و عنبر دارد. این عطر را را نیز آلبرتو موریلاس ساخت. نت‌های آغازین این عطر را ماده کالون، نت‌های آبی، گریپ‌فروت و ترنج تشکیل داده‌اند. نت‌های میانی ترکیبی از مریم‌گلی، ریحان، رایحه های با منشا گل و گل یاس هستند درحالیکه نت‌های پایه شامل نعنا هندی، چوب سدر، عنبر، مریم‌گلی، مشک، فلفل و علف هائیتی می‌باشند.

 

 

 

( 1 ) نظرات

هما
2017/09/02

این عطر عالیه توصیه میکنم یک بار امتحان کنید

پاسخ

نظر شما