عطرها با رایحه عجیب

2 ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ معرفی عطر های سلبریتی ها,

معمولا برای تولید عطر از خوش بوترین گل ها و میوه ها و مواد مختلف استفاده می شود تا حس خوشایندی به انسان دست دهد و روح و جسمش را طراوت ببخشد و در واقع به انسان انرژی دهد. اما همیشه هم اینگونه نیست چرا که با پیشرفت روز و زندگی صنعتی امروزه شرکت های تولید کننده عطر گاهی با محصولات عجیب خود از ابداعات جدید عطر سخن به زبان می آورند.

در ادامه به چند مورد از این عطرها اشاره می کنیم:

 

 

عطر با رایحه نوزاده متولد شده

وقتی بینی خود را به سر نوزاد می چسبانید و او را می بویید. دلیل اصلی تولید عطر دیمتر فرگرنس نیو ببی را متوجه می شوید. این عطر شما را تحت تاثیر رایحه نوزاد تازه متولد شده قرار می دهد. کمپانی دیمتر عطری با رایحه ای با بوی نوزاد تازه متولد شده تولید کرده و به بازار معرفی شده که ایده ای جدید در صنعت عطرسازی در جهان بشمار می آید.

 

 

عطر با رایحه ذرت بو داده

بنابر گفته کمپانی سازنده، این عطر شبیه به بوی پاپ کورن است. کافی است به جای خوردن پاپ کورن چند قطره از این عطر روی لباس خود اسپری کنید و همیشه رایحه عطر پاپ کورن را استشمام کنید و اضافه وزن هم پیدا نمی کنید.

 

 

عطر با رایحه بدن انسان

کمپانی فرانسوی Etat Libre d’Orange مجموعه ای از عطرها را تولید کرده است که در تهیه آن از ترکیبات خون،بزاق دهان و عرق انسان استفاده شده است نکته عجیب این موضوع این است که این عطر با استقبال زیادی از مشتریان مواجه شده است و همچین عطری با این ترکیبات واقعا عجیب بنظر می رسد.

 

 

 

عطر با رایحه سیگار و دخانیات

کمپانی آمریکایی دیمتر عطر هایی با رایحه تنباکو، توتون و سیگار به بازار معرفی کرده است. این شرکت مدعی شده است این عطر با رایحه های مختلف برای افراد سیگاری تولید شده است تا شاید بتواند از مصرف سیگار جلوگیری کند.

 

 

 

( 2 ) نظرات

محسن خاکپور
2017/08/29

واقعا معلوم نیست به کجا خواهیم رفت ؟

پاسخ
علی
2017/09/02

درسته از لحاظ روانی بسیاری از بوها تاثیر گذار بوده

پاسخ

نظر شما