عطرهای برند لالیک زنانه

0 ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ دانشنامه عطر و ادکلن,

یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین برندهای عطر ( لالیک ) است که با نام لاتین ( lalique ) می شناسند، محبوبیت آن چه به دلیل قیمت مناسب و چه از لحاظ رایحه مناسب در بین مردم شناخته شده است.

ما در اینجا قصد داریم به بررسی عطرهای زنانه معروف لالیک و تفاوت های آنها باهم بپردازیم.

 

 

عطر زنانه لالیک  Le Parfum

 

 

اولین عطر زنانه که برند لالیک با آن شناخته شد. با جعبه ای قرمز و رایحه ای ملایم و شیرین و مناسب برای مراسم های مختلف، این عطر پرطرفدار زنانه شباهتی به عطر مردانه لالیک دارد که جعبه آن کلا مشکی است و کمتر کسی آن را نمی شناسد.

 

 

عطر زنانه لالیک  Amethyst

 

 

در سال 2007 میلادی این عطر معرفی شد. ماندگاری بالای این عطر بدلیل غلظت پرفیوم آن است که با ترکیبات وانیل و انواع گلها رایحه ای خنک و شیرین را به هدیه می دهد.

شیشه زیبا و بنفش این عطر جذابیت بیشتری برای عطر آمتیس بوجود آورده است.

البته نسخه جدید این عطر هم به نام Amethyst Eclat با تفاوت های جزئی به بازار معرفی شد اما از محبوبیت عطر Amethyst کم نشد و هنوز طرفداران خودش را حفظ کرده است.

 

 

عطر زنانه لالیک  Satine

 

 

در اواخر سال 2013 عطر معروف Satin به بازار معرفی شد با رایحه گرم و شیرین و مناسب برای فصول سرد که برای پوست های گندمی مناسب تر است.

 

 

عطر زنانه لالیک  L`amour

 

 

عطری جذاب برای خانم های جوان و مناسب برای مراسم های مختلف با ترکیبات رایحه گلهای یاس و مریم و رایحه ملایم و شیرین، در شیشه ای با طراحی زیبا که در سال 2013 میلادی توسط لارسن معرفی شد.

 

 

نظر شما