عطرهای معروف زمستان

0 ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ دانشنامه عطر و ادکلن,

شاید تعداد زیادی عطر وجود داشته باشد که برای استفاده در زمستان مناسب باشد اما ما در این وبلاک سعی کردم عطرهای معروف و جدید را معرفی کنیم البته همان طور قبلاً هم توضیح دادیم خرید عطر یک موضوع کاملاً سلیقه ای است ولی ما بر حسب بررسی انتخاب مشتریان به این نتایج دست یافتیم.

 

 

عطر زنانه نینا ریچی الکسیر L' Extase  

 

 

آخرین محصول برند نینا ریچی که در سال 2015 میلادی به بازار معرفی شد. با رایحه ملایم و شیرین که احسا جذابیت را به خانم ها هدیه می دهد. با رایحه ای از ترکیبات رز، تمشک، توت فرنگی و گل یاس می باشد.

 

 

عطر زنانه لانکوم  Tresor La Nuit

 

 

با رایحه گرم و شیرین و از سری آخر محصولات برند لانکوم که  در سال 2015 میلادی معرفی شد. شاید یکی از دلایل محبوبیت این عطر شیشه زیبای آن باشد. رایحه های بادام سوخته، کارامل، قهوه و کومارین، عطری پرطرفدار را رقم زده است.

 

 

عطر زنانه نارسیزو رودریگز L' Absolu 

 

 

عطری با رایحه ای از ترکیبات گلهای مریم و یاس مناسب برای فصول سرد که در سال 2015 میلادی تولید شد. کمپانی رودریگز این عطر را به عنوان آخرین محصول خود تولید کرد. شیشه های این برند تقریبا همه مثل هم هستند و شباهتی های زیادی دارند .

 

 

در آخر عطری را معرفی خواهیم کرد محصول 2016 میلادی است وهنوز در بیشتر فروشگاه ها موجود نیست اما اگر قصد سفارش این عطر را دارید، می توانید با فروشگاه آرانیکا تماس بگیرید و سفارش دهید.

 

 

عطر زنانه کارلینا هرراGood Girl  

 

 

عطری الهام گرفته از نیویورک با قدرت و بی پروا با رایحه ای از ترکیبات قهوه، بادام، گلهای مریم و یاسمن، بسیار خوشبو برای خانم های با احساس و عاشق با شیشه ای شبیه به کفش پاشنه بلند زنانه که با اینکه این عطر هنوز در اکثر فروشگاهای معتبر موجود نیست اما در بین خانم ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

 

نظر شما