فروشگاه عطر

0 ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ دانشنامه عطر و ادکلن,

وقتی به جستجوی کالایی هستید در گوگل سرچ می کنید و نتایجی را مشاهده می کنید، این نتایج می تواند مشاهدات قبلی شما باشد. مثلا وقتی " فروشگاه عطر" یا " خرید عطر" را جستجو می کنید اگر قبلا جستجو کرده باشید، سایت های انتخاب شده قبلی را دوباره برای شما نمایش می دهد. اما چطور بتوانیم در جستجوی کالا به نتیجه دلخواه برسیم. ما در اینجا به جستجو فروشگاه عطر و خرید عطر می پردازیم.

 

 

انتخاب کلمات اهمییت دارد مثلا وقتی سرچ کنید خرید عطر یا فروشگاه عطر بصورت کلی دنبال یک سایت معتبر هستید اما وقتی اسم عطر را جستجو کنید یا بطور مثال سرچ کنید عطرهای 2016 بیشتر و زودتر به هدف می رسید.

 

 

نکته بعدی بررسی سایت های انتخاب شده است، بیشتر مردم به قیمت ها توجه می کنند اما آدرس فروشگاه ، نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت های سایت از مسائل مهم است. برای بررسی قیمت های یک عطر با چند سایت مختلف که معتبر هستند می توانید قیمت تقریبی را متوجه شوید.

 

 

پاسخگویی به مشتریان اهمیت بالاتری نسبت به همه ی موارد دارد وقتی از یک فروشگاه عطر خرید می کنید بهتر است قبل از خرید با فروشگاه ارتباط بگیرید. بعضی از سایت های تخصصی عطر مانند فروشگاه آرانیکا از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند که این روش برای سهولت ارتباط مشتریان محترم با مجموعه فروشگاه است تا ضمن مشاوره رایگان در مورد عطرها به سوالات مختلف پاسخ داده شود.

 

 

نظر شما