فقط ارجینال

0 ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ دانشنامه عطر و ادکلن,

وقتی از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید به فکر اصالت و ارجینال بودن آن کالا هستید و این خرید برای شما زمانی جذاب می شود که آن کالا ارجینال باشد. این موضوع درباره عطرها بیشتر اهمیت دارد و شما دنبال یک گارانتی هستید که به شما ثابت کند این عطر ها ارجینال هستند. به همین دلیل بعضی از مردم فکر می کنند هرچقدر عطر را گران تر بخریم آن حتما ارجینال است. ما در این وبلاگ به بررسی اصالت عطر و گارانتی آن می پردازیم تا این ابهام را برای مشتریان روشن کنیم.

 

 

برای تشخیص اصالت عطر ها روش های متفاوتی وجود دارد که هر عطر با توجه به نوع برند و طراحی آن از لحاظ تشخیص در ارجینال بودن آن با بقیه عطرها متفاوت است. یعنی نمی شود گفت همه ی عطرها یک مدل هستند و به این دلیل ارجینال هستند. پس از این روش فقط فروشندگان محصولات عطر و ادکلن می توانند تشخیص اصالت عطرها را اثبات کنند.

اما یک خریدار چطور تشخیص دهدکه عطری که سفارش داده ارجینال است یا خیر؟

 

 

شاید در میان گزینه های زیادی که وجود دارد بهترین گزینه اعتبار فروشگاه است یعنی اگر از فروشگاهی عطر می خرید که قبلا کسی معرفی کرده باشد، یا خودتان به نتیجه رسیدین که محصولات آن ارجینال است.

 

 

چطور به یک فروشگاه اعتبار بدهیم و اطمینان داشته باشیم؟

 

 

فروشگاههای اینترنتی زیادی خودشان را تخصصی خرید عطر معرفی می کنند اما این کافی نیست! یک فروشگاه باید آدرس معتبر و شماره پاسخگو داشته باشد و اگر فروشگاه اینترنتی است باید همیشه آنلاین باشد اینکه فقط یک سایت اینترنتی خرید عطر باشد کافی نیست.شما باید بدانید اگر بعد از خرید مشکلی پیش آمد به کجا و چه کسی رجوع کنید؟ و این خرید برای شما بحران ایجاد نکند.

در مرحله بعدی تضمین کالا است که معمولا لوازم آرایشی را اگر باز کنید و بعد مرجوع کنید کسی قبول نمی کند پس بهتر است قبل از خرید از فروشگاه به آن اطمینان داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید. پس به همین دلیل بهتر است از فروشنده تضمین دریافت کنید. بهترین تضمین برگشت کالا است و حتما از این مورد اطلاع کافی داشته باشید.

 

 

فروشگاه آرانیکا ضمن رعایت قوانین تجارت الکترونیک تمام عطرهای خود را ضمانت ارجینال بودن به فروش می رساند و با تجربه سالیان طولانی در این امور شما را راهنمایی خواهد کرد.

 

 

نظر شما