معرفی برند اوریف لیم


شرکت اوریف لیم در سال 1967 میلادی تاسیس شد این شرکت که تولید کننده لوازم آرایش بهداشتی متنوعی از محصولات زیبایی و سلامت، الهام گرفته از طبیعت است، از طریق حدود 3 میلیون شریک تجاری در بیش از 60 بازار جهانی در پخش بهترین لوازم آرایشی بهداشتی Oriflame  فعالیت دارد. 


تولیدات این شرکت شامل محصولات آرایشی، محصولات بهداشتی، محصولات مو، محصولات مراقبتی،  محصولات مراقبتی صورت، محصولات مراقبتی دست، محصولات مراقبتی پا و ... را می توان نام برد. از محصولات ویژه این برند می توان به پک 5 عددی لیفتینگ اوریفلیم Ultimate Lift SET و پک 5 عددی مراقبت ضد چین و چروک اوریفلیم Ecollagen Wrinkle Power SET اشاره کرد.


این شرکت سوئدی دیدگاه متفاوتی در مورد زیبایی و تجارت دارد. از نظر اوریف لیم ترکیبی از"نحوه زندگی"، "احساس"، "ظاهر و باطن" شما را زیباتر می کند، به عنوان یک شرکت، این امر در فرصت تجاری اوریف لیم و در سیاست های اجتماعی و زیست محیطی اوریف لیم منعکس شده است.


مجموعه اوریف لیم به پایداری متعهد و متعقد است، هر گامی که در جهت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ضایعات بسته بندی برداشته شود می تواند در کاهش اثرات زیست محیطی کسب و کار ما تغییری ایجاد کند و به تغییرات مثبت کمک کند.


آرمان های اوریف لیم


شرکت جامعه ای متشکل از مردم، مشتاق زیبایی و تحقق آرزوها هست." کمک به مردم در سراسر جهان برای تحقق بخشیدن به آرزوهای خود" رسالت و هدف اوریف لیم است. شرکت این کار را با ارائه طیف گسترده ای از محصولات آرایشی بهداشتی به مشتریان خود، با تمرکز بر مراقبت از سلامتی پوست در سوئد انجام می دهد؛ همچنین فرصت تجاری بی نظیری را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند به عنوان یک شریک تجاری مستقل اوریف لیم ، تجارت خود را بسازند و محصولات آرایشی بهداشتی خود را بفروشند و افراد بیشتری را برای فروش جذب کنند.


افراد به دلیل اینکه خواهان تحول ( بزرگ یا کوچک) هستند و به دلیل اینکه آرزوهایی دارند ، به مجموعه اوریف لیم می پیوندند. آنها به جامعه خود این قدرت را می دهند تا رویاهای زیبای خود را دنبال کنند و جهانی بهتر و زیباتر برای زیستن بسازند.


بینش ما


شرکت اوریف لیم در مورد زیبایی و محصولاتی آرایشی بهداشتی که تولید می کند دیدگاه متفاوتی دارد. این یک نگاه جامع است و همیشه ترکیب طبیعت و علم را بخشی مهم در نحوه انجام کارها و ارائه محصولات ایمن، قابل اعتماد و موثر به مردم می داند. این همان چیزی است که اوریف لیم شهرت خود را بر مبنای آن بنا کرده است. 


با الهام از طبیعت


طبیعت سوئدی همیشه نقش مهمی برای ساخت محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم داشته است. گیاهانی که در آب و هوای سخت اسکاندیناوی رشد می کنند و زنده می مانند همیشه الهام بخش اند سوئدی ها اولین کسانی در جهان هستند که دهه ها قبل از شروع به کار برندهای های دیگر، محصولات آرایشی بهداشتی خود را با عصاره های طبیعی مانند عصاره شیره درخت توس و ... تهیه کرده اند.
امروزه اوریف لیم برای تولید بهترین لوازم آرایشی بهداشتی، به ترکیبات طبیعی روی آورده است، خواه در سلولهای بنیادی گیاهی در مراقبت از پوست با کیفیت بالینی خود کار شود یا از لایه بردارهای طبیعی در محصولات شستشو استفاده کنند. در حقیقت تمام عصاره ها از طبیعت تهیه شده و برای ارزیابی منابع، ایمنی و کیفیت مواد آرایشی بهداشتی اوریف لیم تحت آزمایش دقیق زیست محیطی قرار می گیرند. بنابراین اطمینان می دهد که برای شما مفید است و به کره زمین نیز آسیب نمی رساند. 


با قدرت علم

 

اوریف لیم با بیش از 50 سال تجربه، محصولات آرایشی بهداشتی با کیفیت و کارایی بالا را ارائه می دهد که با استفاده ازعلوم پیشرفته و از طریق تحقیقات تخصصی و اغلب پیشگام ایجاد شده اند. دانشمندان و کارشناسان فنی اوریف لیم در پیشرفته ترین امکانات تحقیق و توسعه دائماً در تلاشند تا راه حل ها و فناوری های بهتری را ایجاد کنند تا ضمن احترام به شما و طبیعت، محصولات نوآورانه وعده داده شده را ایجاد نمایند. فناوری های آرایشی بهداشتی اختراع شده اوریف لیم و نوآوری های جهان اغلب با آزمایشات عملکرد محصول که از نظر بالینی اثبات شده و تکمیل می شوند.


استانداردهای محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم

 

 

   معرفی برند اوریف لیم

 


مواد تشکیل دهنده 


تولید محصولات آرایشی بهداشتی با کیفیت و موثر برای این شرکت کافی نیست. آن ها همچنین سخت کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی بهداشتی از منابع طبیعی تهیه شده و برای شما مفید است. این بدان معنی است که تمام مواد تشکیل دهنده مطابق با استانداردها و الزامات زیر عمل می کنند:


لایه بردارهای طبیعی


تمام محصولات اسکراب فقط شامل لایه بردارهایی با منشا طبیعی مانند پوسته بادام، دانه های میوه و سنگ زیتون هستند که برای شما بسیار مفید می باشد.


عصاره های طبیعی


اوریف لیم به قدرت و خلوص طبیعت معتقد است. به همین دلیل در ساخت محصولات آرایشی بهداشتی فقط از عصاره های طبیعی استفاده می کند و هرگز از ترکیبات مصنوعی استفاده نمی کند.


غربالگری اخلاقی زیست محیطی


تمام مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم برای ارزیابی منابع، کیفیت و ایمنی آنها، فرآیند غربالگری انحصاری را طی می کنند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که همه محصولات شگفت انگیز اوریف لیم کاملا بی خطر هستند.


فرمول بندی سالم


تولید محصولات آرایشی بهداشتی بدون ضرر از همان ابتدا یکی از محورهای اصلی مجموعه اوریف لیم بوده است. این بدان معنی است که هنگام خرید محصولات آرایشی بهداشتی و استفاده از آن ها می توانید مطمئن باشید که آنها تحت دقیق و ایمن ترین آزمایش ها قرار گرفته اند و از بالاترین استانداردهای ایمنی پیروی می کنند:


استانداردهای اروپا


شرکت اوریف لیم فراتر از استانداردهای سختگیرانه ایمنی اروپا که شامل ممنوعیت 1300 ماده مضر برای مصرف کنندگان و محیط زیست است، می شویم. برای شرکت این به معنای اعمال محدودیت بیشتر بر روی موادی است که احساس می کنیم برای مصرف کنندگان بی خطر نیستند.


ضد  GMO


صد در صد محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم بدون موجودات ارگانیک اصلاح شده ژنتیکی (GMO) ساخته می شوند.


تست ایمنی دقیق


از آزمایشگاه های مستقل برای آزمایش فرمولاسیون های آرایشی بهداشتی خود بر روی داوطلبان انسان سالم استفاده می کند. این آزمایش کمک می کند تا تأیید کند که محصولات ما باعث تحریک نمی شوند و استفاده از آنها بی خطر است.


استراتژی پایداری


اوریف لیم معتقد است که برای موفقیت در درازمدت ، باید به یک شرکت آرایشی بهداشتی کاملاً پایدار تبدیل شود. رسیدن به این هدف یک سفر مداوم است و عمیقا به آن متعهد هستند و استراتژی پایداری شرکت ویژگی های برند سوئدی را نشان می دهد، بر افزایش تأثیر مثبت و کاهش اثرات زیست محیطی متمرکز است .

 

 

     معرفی برند اوریف لیم

 


تحقیق و توسعه


چشم انداز شرکت این است که در صنعت فروش مستقیم محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم، یک مرکز تحقیق و توسعه پیشرو باشد، راه حل های زیبایی و سلامتی ایجاد کند که از طبیعت الهام گرفته شده و از طریق استفاده از علوم پیشرفته پشتیبانی می شوند.


استراتژی بلند مدت مجموعه با فرهنگ نوآوری قوی در محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم تقویت می شود و با بهره گیری از تخصص داخلی و همسو با مشارکت های استراتژیک خارجی، به طور مداوم در حال توسعه علوم زیبایی، سلامت پوست و تندرستی است تا نیازهای در حال توسعه یک پایگاه جهانی متنوع  را برآورده کند.


در مدت بیش از 50 سال اوریف لیم سابقه تحسین برانگیزی را در ایجاد محصولات خلاقانه، بی ضرر و با عملکرد عالی ایجاد کرده است. 


مردم همیشه قلب موفقیت اوریف لیم بوده اند و در تحقیق و توسعه نیز همین امر وجود دارد. با تأکید بر جذب استعدادهایی که بهترین ارزشهای اصلی شرکت هستند، بیش از 100 دانشمند متخصص فنی و با تجربه در رشته های متنوع از جمله: بیوتکنولوژی، شیمی، داروشناسی، زیست شناسی پوست، بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، فیزیولوژی، علوم و صنایع غذایی، سم شناسی، فتوشیمی، علوم پزشکی، مهندسی و علوم فیزیکی، میکروب شناسی ، زیست شناسی صنعتی و مواد غذایی را در سراسر جهان به کار می گیرند.


دانشمندان متعهد به ایجاد راه حل های نوآورانه زیبایی، الهام گرفته از طبیعت و بر گرفته از علم به عنوان بخشی از تعهد خود برای درک همه نیازهای پوستی مصرف کنندگان، در زمینه مطالعات بالینی و پروژه های تحقیقاتی در آسیا و اروپا با شرکا همکاری می کنند، این کمک می کند تا تخصص جهانی موجود شرکت را تقویت کرده و اطمینان حاصل کرد که طیف محصولات متناسب با نیازهای مختلف هر مصرف کننده سازگار است.


ایمنی مصرف کننده


در اوریف لیم فقط از مواد اولیه با بالاترین کیفیت استفاده می شود. با این کار اطمینان حاصل می کند که وجود هرگونه مواد غیرعمدی اضافه شده را به حداقل برساند. کلیه مواد اولیه توسط متخصصان زیادی در مراحل مختلف توسعه محصولات آرایشی بهداشتی تحت یک فرآیند دقیق ارزیابی قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که همه مواد از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند.


اوریف لیم برای همه محصولات آرایشی بهداشتی ارزیابی جامعی را انجام می دهد که شامل موارد زیر است:
•    ارزیابی کامل از کلیه مواد اولیه و تهیه آن فقط از تامین کنندگان معتبر
•    اندازه گیری دقیق سطح غلظت ایمن 
•    تست ایمنی محصولات آرایشی بهداشتی بدون انجام آزمایش بر روی حیوانات
•    جمع آوری بازخورد مصرف کنندگان

 

تأمین کنندگان پایدار

 

اوریف لیم معتقد است که ادغام معیارهای پایداری در روش خرید محصولات آرایشی بهداشتی، یک بخش اساسی از حرکت به سمت زنجیره ارزش پایدارتر است. برنامه ارزیابی جهانی عرضه کننده محصولات اوریف لیم برای تأمین کنندگان مواد مستقیم در کمک به بهبود عملکرد پایداری در کل زنجیره ارزش شرکت بسیار مهم است. این برنامه به شرکت امکان می دهد که تأمین کنندگان خود را بر اساس طیف وسیعی از معیارهای پایداری از جمله حقوق بشر ارزیابی کرده و نیازها را در مورد نحوه ارزیابی ، امتیازدهی و توسعه تأمین کنندگان مشخص کند.


ارزش های ما


1. با هم بودن


همبستگی یک اصل اساسی است که جامعه پویای ما بر اساس آن بنا شده است و این همان چیزی است که شرکت اوریف لیم را واقعا جهانی می کند. ما معتقدیم افرادی که با هم کار می کنند و اهداف یکسانی دارند نتایج بیشتری کسب می کنند و در طول مسیر بیشتر سرگرم می شوند. 


2. روح


اوریف لیم شرکتی است که توسط کارآفرینان واقعی ساخته شده است.  شرکت معتقد است که همه چیز ممکن است و متعهد است که آنچه را که برای موفقیت و کسب نتایج عالی لازم است انجام دهد.


3. شور


شرکت اوریف لیم علاقه مند به زیبایی، تجارت و مهمتر از همه در مورد مردم است، کارمندان اوریف لیم و همه کسانی که از محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم لذت می برند، تجارت خود را شروع کنند، زندگی خود را تغییر دهند و رویاهای خود را برآورده کنند.