انواع عطر های آنتونیو باندراس بازیگر و ستاره سینما

0 ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ معرفی عطر های سلبریتی ها,


عطر آنتونیو باندراس (antonio banderas)

 

آنتونیو باندراس (antonio banderas)، کارگردان، خواننده و بازیگری اسپانیایی تبار است. وی در سال ۱۹۶۰ میلادی متولد شد و و رویای کودکی‌اش که همانا فوتبالیست شدن بود، با سانحه‌ای برای همیشه از زندگی‌اش کنار رفت. در حین گشت و گذار و جستجو میان صحنه‌های تئاتر در جای‌جای اسپانیا با پدرو آلمادوار آشنا شد. این کارگردان افسانه‌ای، استعداد آنتونیو باندراس را دریافت و به او که تنها ۲۲ سال داشت در فیلم هزارتوی صبر ("Labyrinth of Passion") نقشی داد. این دو نفر در دهه ۸۰ در چندین فیلم با یکدیگر همکاری کردند و پس از آن در سال ۲۰۱۱ میلادی فیلم پوستی که در آن زندگی می کنم ("The Skin I Live In") را به کارنامه کارهای مشترکشان افزودند. هالیوود این بازیگر خوش‌قیافه و مستعد را شناخت و در سال ۱۹۹۲ در فیلم شاه مامبو The Mambo Kings وی را به بینندگان معرفی کرد. بازی درخشان وی در فیلم فیلادلفیا او را در کنار بازیگران شاخصی همچون تام کروز، برد پیت، مدونا و کاترین زتاجونز قرار داد. از موفقیت‌های آنتونیا باندراس می توان به مجموعه فیلم های بچه های جاسوس "Spy Kids" و صداپیشگی در کارتونی همچون شرک Shrek اشاره کرد.

 

 

باندراس بارها برنده و نامزد دریافت جایزه‌های مختلف بین‌المللی و اسپانیایی شده است. او در کنار بازیگری، حرفه خوانندگی را نیز پیش گرفت و جایزه‌ی تونی را از آن خود کرد.

آنتونیا باندراس با بازیگر آمریکایی تبار، ملانی گریفیتز ازدواج کرد و از وی دو دختر دارد.

باندراس با کمپانی عطر پوییگ Puig مشغول به همکاری شد و در بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۵ میلادی می‌توان به ۴۶ عطر اشاره کرد که با همکاری وی ساخته شده‌اند.

 

برخی از معروف ترین عطر های برند آنتونیو باندراس :

نظر شما