حتی با اینکه «دیور» به عنوان یک خانه مد معروف است، تاریخچه عطرسازی آن به سال 1947 میلادی برمی‌گردد. عطر «او ساواج» در سال 1966 میلادی به بازار آمد و یک عطر مردانه کلاسیک مرکباتی است.

 

 

ما در تیم بررسی محصول آرانیکا به محض خارج کردن از جعبه رایحه مرکباتی، چوبی و ادویه‌های آن را دوست داشتیم، بوی آن از «آکوا کلونیا» مشخص‌تر است اما به تند و تیزی رایحه عطر «گرلین وتیور» نیست.
نت‌های آغازین آن شامل لیمو، ترنج، کمی زیره سبز و رزماری است. در نت‌های میانی پتیت‌گرین (روغن شاخ و برگ نارنج)، یاسمن و پچولی را به همراه کمی گل میخک، ریحان و گشنیز داریم. در نت‌های پایه خس‌خس، چوب صندل، عنبر، خزه اوکموس و مشک را داریم.

 


به نظر ما «او ساواج» یک عطر ایده‌آل چهارفصل است، بوی آن سبک است، کمی بوی مرکباتی دارد و بوی اصلی آن برای محل کار مناسب است. پس با خوشحالی می‌توانیم بگوییم که تنها با یک عطر می‌توانید به سفر بروید!
در حالی که نت‌های آغازین نسبتا سریع محو می‌شوند، نت‌های پایه آن به مدت دو تا سه ساعت به خوبی می‌ماند و بعد از آن در حد بوی پوست شما به مشام می‌رسد که برای ادوتویلت‌ها این ماندگاری خوب است.
قیمت یک شیشه 3.5 اونسی یا 100 میلی‌لیتر آن 95 دلار است و امتیاز تیم آرانیکا به ادوتویلت «او ساواج» چهار از پنج می باشد..