نظرات و کامنت ها برای استفاده از عطرها

1 ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ دانشنامه عطر و ادکلن,

معمولا وقتی که از فروشگاه عطر خرید می کنید و یا عطری را تست می کنید تجاربی بدست می آورید که برای بقیه اهمییت دارد. مثلا احساس شما از ماندگاری و رایحه عطر را می توانید در صفحه خود عطر بصورت کامل بیان کنید.

 

 

ثبت نظر ها و کامنت های درباره خرید عطر در زیر هر محصول جدا از اینکه به دیگران تجارب بهتری در خرید عطر می دهد، شما را در قرعه کشی ماهیانه آرانیکا هم شرکت می دهد.

 

 

برای ثبت نظرات می بایست در زیر هر عطر نظر خود را ثبت کنید. بدیهی است که بعد از گذشت یک ساعت نظر شما روی سایت نمایش داده می شود. البته نظرات باید توهین و خلاف مقررات جمهوری سلامی ایران نباشد.

 

 

بعد از ثبت هر نظر، کابران دیگر می توانند به آنها پاسخ دهند و یا نظر جدید خود را ثبت کنند که همه کامنت ها بعد از یک ساعت روی سایت نمایش داده خواهد شد.

 

 

قرعه کشی آرانیکا برای بهترین کامنت و نظرها هر ماه برگزار خواهد شد و به اینصورت است که تمامی کسانی که نظر خود را در زیر هر عطر ثبت کند و یا برای مطالب وبلاگ نظر خود را ثبت کنند در قرعه کشی انتخاب می شوند. البته ارسال تصویر عطر خریداری شده و ثبت نظر امتیاز بیشتری را برای مشتریان محترم برای شرکت در قرعه کشی ماهیانه بوجود می آورد.

 

 

 

پس از همین الان نظر خود را در زیر عطرها ُثبت کنید و در قرعه کشی ماه آینده فروشگاه آرانیکا شرکت کنید.

 

 

( 1 ) نظرات

امین
2017/09/02

به نظرم ایده خیلی خوبه این سایت کسانی که عطر باز هستند احتیاج به تست ندارند و میتونن به راحتی عطر سفارش بدن به شرطی که اورجینال باشه که این سایت هم تضمین کرده

پاسخ

نظر شما