واردات عطرها

0 ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ دانشنامه عطر و ادکلن,

زمانیکه برای خرید عطر به فروشگاه ها می روید و یا از سایت ها جستجو می کنید و سفارش می دهید، درباره کشور تولید کننده آن عطر و واردات عطر ها به ایران سوالاتی برای شما وجود می آید که ما در این وبلاگ قصد داریم به همه ی آنها پاسخ دهیم.

 

 

عطر های ارجینال با چندین روش به کشور می آیند که اگر بخواهیم دقیق بررسی کنیم باید به دو دسته تقسیم کنیم:

 

 

نمایندگی برندهای مختلف

 

 

بعضی از برندها مثل، لالیک، مارلی و . . . بصورت قانونی وارد کشور می شوند و به اصطلاح شرکتی هستند و اگر دقت کنید روی آن عطرها لیبل مشخصات وارد کننده، تاریخ تولید، انقضاء و نام عطر درج شده است.

 

 

این عطرها بدون هیچ تردیدی ارجینال هستند و شما می توانید با خیال راحت سفارش دهید. البته قیمت های این عطر ها کمی بالاتر از قیمت عطرهای مشابه آن هستند.

 

 

عطرهای مسافری

 

 

بعضی دیگر از عطرها بصورت مسافری وارد کشور می شوند. به اینصورت که بعضی اشخاص که به سفر خارج از کشور می روند، در راه بازگشت به ایران چندین نوع از عطرهای مختلف را برای فروش در بازار به تهران می آورند. مثلا تجار یا مهندسان که مدام در سفر هستند با خرید چند عطر از فروشگاه های معتبر در خارج از کشور و فروش در بازار ایران به اصطلاح تجارت عطر کار می کنند اما جدا از سودی که از فروش عطرها می برند یک نوع سرگرمی هم برایشان دارد. البته تعداد عطرهایی که با خود می آورند اصلا زیاد نیست.

 

 

این عطرها هم واقعا ارجینال هستند و برای اطمینان از خرید باید فقط از فروشگاهها و سایت های معتبر خرید کنید.

 

 

در مجموع اگر بخواهیم بررسی نهایی داشته باشیم اگر برای خرید از فروشگاهها و سایت ها معتبر خرید کنید، حتما عطرهای آن مجموعه ارجینال می باشد و اصلا مهم نیست که این عطر از کجا و چطور در فروشگاه وجود دارد، چون آن مجموعه که فروشنده است باید مورد وثوق و اطمینان باشد و این اهمییت زیادی دارد.

 

 

بدیهی است که قیمت عطرها در فروشگاههای مختلف با هم اختلاف دارند و این بستگی به عوامل زیادی مثل محل فروشگاه را دارد که اصولا اختلاف قیمت دلیلی بر ارجینال بودن عطرها نیست و فقط خود فروشگاه و سایت باید مورد اطمینان قرار گرفته باشد.

 

 

نظر شما