پایتخت عطر جهان و پر طرفدار ترین عطرها در جهان

0 ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ دانشنامه عطر و ادکلن,

امروز می خواهیم بدانیم پایتخت عطر جهان کجاست؟ و چرا به آن لقب پایتخت عطر جهان را داده اند و با ما باشید چون در همین وبلاگ قصد داریم پرطرفدار ترین عطرها در جهان را معرفی کنیم. شاید عطری که شما استفاده می کنید یکی از عطرهای پر طرفدار در جهان باشد.

 

 

شهر گراس پایتخت عطر جهان است. همانطور که می دانید گراس از شهرهای جنوب فرانسه می باشد و دلیل اصلی انتخاب این شهر در جهان دشت های گل است که بسیار وسیع هستند و کیلومتر ها وسعت دارند. به همین دلیل کمپانی های عطر و برندهای مشهور نیز در آن شهر به تولیدات خود ادامه می دهند.

 

 

 

 

پرطرفدار ترین عطرهای جهان

 

 

وقتی برای انتخاب عطر به فروشگاه های مختلف می رویم و یا برای بررسی و خرید عطر در اینترنت به جستجو می پردازیم تا به عطر دلخواه خود برسیم. معمولا به عطرهای معروف در جهان هم نگاه می کنیم و باز خوردهای آنها را بیشتر دقت و بررسی می کنیم تا اگر به نظرمان نزدیک تر بود از آنها انتخاب کنیم.

برای همین به چند نمونه اشاره می کنیم:

 

  1. عطر مردانه کرد اونتوس:

این عطر محبوب مردانه از برند معتبر کرید اونتوس می باشد که به رایحه بسیار کلاسیک و خوشبو از یکی از عطرهای مطرح در جهان شده است. این عطر با شیشه ای زیبا و حجم 120 میلی لیتر برای استفاده در مهمانی ها و دیدارهای دوستانه مناسب است.

 

 

  1. عطر مردانه دیور هوم پرفیوم:

این عطر معروف و محبوب از برند دیور می باشد. در نسخه های قبلی به دیور هوم هم معروف بود. البته کمپانی دیور در نسخه جدید با نام دیورهوم پرفیوم به بازار معرفی کرده است که رایحه ای استثنایی دارد و با کیفیتی ماندگار برای آقایان می باشد.

 

 

  1. عطر مردانه تام فورد اکستریم:

این عطر از برند محبوب و بی نظیر تام فورد می باشد که طرفداران بسیاری دارد. از خاصیت این عطر می توان به استفاده آن در فصول سرد سال نام برد.

 

 

  1. عطر مردانه بلک افغان:

شاید اگر اسم این عطر را نشنیده باشید اول تعجب کنید اما این عطر بسیار معروف  و محبوب از برند ناسوماتو است و حتی آنقدر غلظت بالایی دارد که در شیشه های سی میلی لیتر به فروش می رسد و نیازی نیست که زیاد اسپری کنید چون حتی با یک اسپری هم ماندگاری بالایی دارد.

 

 

 

نظر شما