منو
سبد خرید

Christian Beauty

برند: Christian Beauty مدل: 1234566789
مژه های مصنوعی از دیگر لوازم آرایشی هستی که جلوه ی فوق العاده ای به چشمان شما میبخشند و در زیباتر به نظر رسیدن چشمان شما تاثیر قابل توجهی دارند. امروزه مژه های مصنوعی در مدل های گوناگون با عنوان  مژه مصنوعی کامل، مژه مصنوعی کلاسیک، مژه مصنوعی دو بعدی (2D)، مژه مصنوعی سه بعدی (3D)، مژه مصنو..
0 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 123456788
فراد زیادی به خاطر نداشتن مژه های پر پشت و بلند نمیتوانند میکاپ مورد نظرشان را روی چهره ی خود پیاده کنند و همیشه از آرایش چشمان خود ناراضی هستند. مژه مصنوعی یک ابزار آرایشی بسیار کاربردی و کار آمد، مناسب برای این افراد است تا با کمک آن بتوانند نواقص مژه هایشان از جمله فاصله زیاد بین مژه ها، کوتاهی و..
46,000 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 8560012
اگرچه ریمل مژه نقش اساسی در ضخیم و بلند کردن مژه ها دارد اما دارای  محدودیت هایی هم هست . مژه مصنوعی یکی از پر طرفدارترین لوازمی است که در اکثر میکاپ ها استفاده می شود. مژه مصنوعی دارای انواع مختلفی چون نواری، دانه ای یا تکی ،دسته ای یا خوشه ای، مغناطیسی و .. می باشد. با مژه مصنوعی کر..
0 تومان
برند: Christian Beauty مدل: 8560014
حتی اگر هیچ آرایشی روی چشم های خود نداشته باشید تنها با گذاشتن یک جفت مژه مصنوعی با کیفیت و مرغوب می توانید زیبایی خاصی به صورت و به ویژه چشم های خود هدیه دهید. با توجه به اینکه مژه مصنوعی کریستین بیوتی eyelash G521 از الیاف طبیعی تشکیل شده است،روی مژه ها بسیار شکیل و طبیعی می نشیند، این مژه مص..
48,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات