دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

Bond No 9 New York

شرکت Bond No. 9 New York در سال 2003 توسط لوریس رحمه به عنوان اولین و تنها شرکت عطرسازی نیویورکی تأسیس شد که از همان ابتدا صنعت عطرسازی را با مفهومی کاملاً جدید و فرمول های منحصر به فرد ارائه کرد. نام این برند از نام خیابان و شماره ساختمان واقعی در نیویورک (جایی که فروشگاه اصلی شرکت در آن مستقر است ) گرفته شده است. این یک تصمیم بسیار بی نظیر بود که مردم سراسر جهان را به وجد می‌آورد. 
مفهوم طیف عطر آنها نیز بر اساس نیویورک است. هر عطری به نام خیابان ها یا مکان های معروف در شهر است که هرگز فراموش نمی شود. بطری های عطر نیز مکان ها را با اشکال جالب، ترکیب رنگ های غیرمنتظره و شخصیت متمایز به تصویر می کشند. بنیانگذار باند شماره 9 مفتخر است که به شهر بزرگی ادای احترام می کند که همیشه الهام بخش و خانه ای واقعی برای او بوده است. 
این برند نه تنها به دلیل مفهوم منحصر به فرد بلکه به دلیل کیفیت بالای محصولات خود در سراسر جهان شناخته شده و محبوب است. عطرهای Bond No. 9 New York به دلیل اسانس های قوی و ماندگاری طولانی مورد ستایش قرار می گیرند، زیرا این شرکت به داشتن یکی از غلیظ ترین فرمول های عطر در بازار شناخته شده است.


نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات