دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

jo malone london

جو مالون یک طراح عطر ساکن بریتانیا است که کار او در صنعت عطرسازی با عنوان گل فروشی آغاز شد. علاقه همیشگی او به تمام چیزهای معطر از کودکی زمانی ایجاد شد که سعی کرد عطرهای خود را با استفاده از گل های باغ خانوادگی و صابون رنده شده تولید کند.
جو در روز به عنوان یک گل فروش و در شب به عنوان یک آرایشگر مشغول به کار شد، زمانی که روغن حمام جوز هندی و زنجبیل را به عنوان هدیه ای برای تشکر از مشتریان تولید می کرد و منجر به درخواست سفارش مجدد شد، تجارت او شروع به کار کرد. در سال 1994 جو مالون اولین بوتیک خود را در لندن افتتاح کرد که عطرها، محصولات مراقبت از پوست و رایحه های خانگی را ارائه می کرد. در سال 1999 یک بوتیک شاخص در خیابان معروف اسلون لندن افتتاح کرد.
جو یکی از مدافعان اولیه مفهوم ترکیب عطرها بود. رایحه های تک جنسیتی او اغلب بر روی یک نت یا ترکیبی ساده از دو یا سه اسانس متمرکز بودند. این رایحه ها به گونه ای طراحی شده بودند که به تنهایی یا با رایحه های دیگر در مجموعه پوشیده شوند و به کاربر این امکان را می دهند تا با لایه بندی رایحه های مختلف روی پوست، رایحه ای سفارشی یا انواعی از آنها ایجاد کند.
بسته بندی ساده اما ظریف کرم رنگ با تزئینات مشکی، اغلب به خوبی رایحه ها را خوشبو، لطیف و با وقار تجسم می بخشد.

موفقیت جو مالون چشم یک غول صنعت زیبایی را به خود جلب کرد. شرکت استی لادر برند جو مالون را در سال 1999 به دست آوردند و جو تا سال 2006 به عنوان رئیس و مدیر خلاق این شرکت باقی ماند. با حمایت مالی شرکت استی لادر، برند جو مالون توزیع خود را در کشورهای متعددی در سراسر جهان گسترش داده است.

در نوامبر 2011، طراح جو مالون با تشکیل یک برند جدید به نام Jo Loves که در حال حاضر برای فروش در بریتانیا موجود است، بازگشت به صنعت عطر را اعلام کرد.


نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات