دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

Montale

داستان مونتال فوق العاده تاثیرگذار است. تنها 15 سال است که این برند به یکی از برندهای مورد علاقه متخصصان عطرهای لوکس تبدیل شده است.در سال 2008، پیر مونتال شرکت مانسرا هاوس را تأسیس کرد و این سرآغاز همکاری منحصر به فردی بین یک پدر و دخترش بود. در سال 2017، آمِلی به عنوان مدیر هنری عطرهای مانسرا منصوب شد تا این پروژه‌ی چندنسلی را به جلو هدایت کند.
مونتال یک برند فرانسوی جدید است که هر روز به صدر صنعت عطر صعود می کند. بنیانگذار و صاحب آن، ویرتوز معروف عطر جهان پیر مونتال است. او قبل از ایجاد شرکتش در شهرهای قطر و دبی در عربستان سعودی کار می کرد. در آنجا او به عنوان سازنده عطرهای شخصی برای خانواده سلطنتی، اشراف زادگان، افراد مشهور کار کرد. البته این عطرها نشان برند را ندارند زیرا به نام صاحبانشان نامگذاری شده اند. اولین رایحه ای که پیر در آنجا ایجاد کرد با ذائقه او سازگار نبود، اما همسرش عاشق آن شد .این به او اعتماد به نفس و انگیزه قابل توجهی داد برای ادامه کارش تقویت شود. مردمی که در غرب زندگی می کنند رایحه های شرقی و چوبی را دوست دارند و به همین دلیل است که بیشتر عطرهایی که او برای آنها ساخته است حاوی نت های معطر چوب آگار، سدر، عنبر، بلسان، مشک و سایر رایحه های مشابه است.


نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات