منو
سبد خرید

Manzana Paris

در سال 2007 میلادی برند مانزانا پاریس در کشور پاریس تاسیس شد. مانزانا پاریس الهام گرفته از تجربه ای منحصر به فرد از ترکیبات و رایحه های مارک آنتوآن است که به شما هدیه می دهد. او احساسات را به بهترین شکل ترکیب می کند. این برند مشهور که ریشه هایش در شهر عشق میباشد عطرش در همه جای زمین پخش شده است. 

برند: Manzana Paris مدل: 4523698741
عطر اسپورت مانزانا پاریس Acces De Nuit توسط  مارک آنتوان (Marc Antoine) در فرانسه  تولید و به بازار جهانی عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه با ترکیب نت های آغازین هل، فلفل، گل شمعدانی، ناگارموتا و نت های میانی رز، پتچولی یا نعنا هندی  و نت های پایانی درخت گل حنا، مشک، وانیل تشکیل شد..
0 تومان
برند: Manzana Paris مدل: 6521478963
عطر اسپورت مانزانا پاریس Forteresse توسط  مارک آنتوان (Marc Antoine) در فرانسه  تولید و به بازار جهانی عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه با ترکیب نت آغازین رز و نت های میانی پتچولی یا نعنا هندی، آگاروود (قدیمی)، چوب سدر، چوب صندل و نت های پایانی صمغ لادن یا لادن عنبرى، زعفران تشکیل شده ا..
0 تومان
برند: Manzana Paris مدل: 123321852
عطر زنانه مانزانا پاریس  Etoile d'Orient توسط  مارک آنتوان (Marc Antoine) در فرانسه  تولید و به بازار جهانی عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه با ترکیب نت های آغازین رایحه های با منشا گل، لیلی یا زنبق، پارما بنفش و نت های میانی رایحه های با منشا گل، نت‌های چوبی و نت های پایا..
0 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات