منو
سبد خرید

Septona

در سال 1384 شرکت سدید هامر با هدف پخش مویرگی محصولات بهداشتی وارداتی خود تاسیس شد. تنوع محصولات وارداتی بیشتر شد. واردات محصولات محافظ دهان و دندان و کودک با گسترش امکانات مجموعه و افزایش پرسنل جدید و خرید چندین دستگاه خودرو طبق مجوزهای وزارت بهداشت شروع شد. سیاست های شرکت در واردات کالاهای اروپایی بیشتر بررسی و پیگیری شد تا جایی که برندهای معتبری مثل سپتونا و غیره را به عنوان رتبه اولین شرکت واردکننده به کشور قرار داد. 

برند: Septona مدل: 65688455448
پد پاک کننده سپتونا مناسب صورت  با تعداد 80 عدد در یک بسته عرضه شده است. این محصول مقرون به صرفه به صورت پد گرد با جنس مرغوب و با کیفیت ساخته شده است. پوست یکی از اجزای اساسی بدن است. اگر جوان ماندن برای شما مهم است باید به شادابی و با طراوت ماندن پوست توجه ویژه داشته باشید...
63,000 تومان
برند: Septona مدل: 658644241
پد پاک کننده 70 عددی سپتونا به صورت دو طرفه با ساختار سلولزی طراحی شده است تا در طول روز احساس لطافت و طراوت پوست خود را داشته باشید. همچنین این محصول دارای جنس با کیفیت و مقرون به صرفه است. امروزه مراقبت از پوست برای بانوان حائز اهمیت است. یکی از کارهایی که هر خانم باید به آن توجه کند این است که هر..
56,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات