منو
سبد خرید

The Fragrance House

در سال 2017 میلادی برند د فرگرنس هاوس تاسیس شد. این برند از رایحه های انحصاری تهیه می شود. بدلیل دانش فنی، کیفیت و ماندگاری عطرها برای این کمپانی بسیار بالا است. مواد اولیه با بالاترین استانداردها و فرمول های ما در گراس سرزمین مهد رایحه ها در کارخانه تولید می شود. بسته بندی دقیق و که بیشتر دست ساز است. اینها عواملی هستند که موفقیت ما را بوجود آوردند و مشتریان ما بدون در نظر گرفتن دیگر برندهای مختلف، فقط عطرهای ما را استفاده می کنند. 

برند: The Fragrance House مدل: 98741122554100
در سال 2017 میلادی عطر اسپورت د فرگرنس هاوس لدر آمبر در کشور فرانسه تولید و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این اکستریت د پرفیوم از نت های آغازین پونه کوهی یا آویشن کوهی و فودنج جبلی, فلفل قرمز, میوۀ ترنج و نت های میانی عود یا داربوی, رزین جاشیر, عنبر کهربایی, صمغ لادن یا لادن عنبرى و نت های پ..
0 تومان
برند: The Fragrance House مدل: 99852114787632
در سال 2017 میلادی عطر اسپورت د فرگرنس هاوس اسپایسی عود در کشور فرانسه تولید و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این اکستریت د پرفیوم از نت های آغازین نت های دودی, لیمو, مادۀ شیمیایی آلدئید و نت های میانی رز, نارگیل و نت های پایانی پتچولی یا نعنا هندی, چوب آگار  یا عود تشکیل شده است...
0 تومان
برند: The Fragrance House مدل: 98747125565630
در سال 2017 میلادی عطر اسپورت د فرگرنس هاوس د اورینتال عود در کشور فرانسه تولید و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این اکستریت د پرفیوم از نت های آغازین میوۀ ترنج, زعفران و نت های پایانی رز, گل یاس, چوب آگار  یا عود و نت های پایانی مشک, پتچولی یا نعنا هندی تشکیل شده است...
0 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات