منو
سبد خرید

Yves Rocher

موسس برند ایوروشه در کشور فرانسه متولد شد. او در ابتدا به عنوان گیاه شناس محصولات گیاهی اش را در اتاق کوچک خانه ی خانوادگی خود تولید می کرد که بعد از مدتی این مکان به آزمایشگاه تبدیل شد. او با تصویر جدیدی از احترام و زیبایی نسب به زنان و طبیعت را خلق کرد. ایوروشه تنها برندی است که از برداشت مواد اولیه و تولید و فروش محصولات را مدیریت کرده است. این تخصص به برند ایوروشه اجازه می دهد که تاثیرات زیست محیطی را بر فعالیت خود ادامه دهد و قیمت مناسب تری برای محصولات خود به خانم ها ارائه دهد. 
 

برند: Yves Rocher مدل: 3660005293486
در سال 2008 میلادی عطر زنانه ایوروشه اویدنس کام یونی در کشور فرانسه تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین جوز هندی یا جوز بویا,گل وحشی بنفش,عنبر کهربایی و نت های میانی گل یاس,موگه یا گل برف,رز و نت های پایانی پتچولی یا نعنا هندی,مشک,بلوطخزه,نت‌های چوبی,بادام سوخته تشکیل ش..
1,549,000 تومان
برند: Yves Rocher مدل: 3660005162041
در سال 2016 میلادی عطر مردانه ایوروشه کویر وتیور توسط سونی کونستنت در کشور فرانسه خلق و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این ادو تویلت از نت آغازین علف وتیور هائیتی و نت های میانی چوب سدر, چرم, چوب صندل و نت پایانی لوبیای تونکا تشکیل شده است...
874,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات