منو
سبد خرید

Zoologist

در سال 2013 میلادی برند زولوجیست در کشور کانادا تاسیس شد. زولوجیست در واقع برگرفته از رفتار حیوانات، حرکات و سرگرمی های آنان می باشد. زولوجیست طرفدار حیوانات می باشد و ترکیبات مشک های آن از حیوانات و طبیعی می باشد که به دلیل احترام به حیوانات با ترکیبات مصنوعی ادغام شده اند. شما به راحتی می توانید از این عطر استفاده کنید و لذت ببرید. این برند عطرهای مختلف زنانه و مردانه را تولید و به بازار معرفی کرده است که هر کدام طرفداران خودش را دارد. شعار زولوجیست این است که ما نمی خواهیم به حیوانات آسیب وارد کنیم و این شعار برای دوستداران طبیعت اهمیت فوق العاده ایجاد می کند.

برند: Zoologist مدل: 78968732
در سال 2019 میلادی عطر اسپورت زولوجیست کمیلئون در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین لیمو ترش,بهارنارنج,کارامبولا یا میوۀ ستاره ای,گل یلانگ یلانگ,فلفل صورتی,بنفشه,انبه و نت های میانی گُل میخک,پلومریا,یاس,نارگیل,آب دریا,زعفران,رایحۀ کشمران,نمک و نت های پایانی وانیل,نت&zwnj..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 22884477
در سال 2020 میلادی عطر اسپورت جوزف دلاپ در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین پتیتگرین,فلفل صورتی,میوۀ ترنج,رزماری و نت های میانی کلاری سیج,هل,آناناس,برگ توت سیاه و نت های پایانی چوب بلوط,پچولی,بلوط,اسطوخودوس,گل شمعدانی,لوبیای تونکا,مشک,ریحان,زیره سبز تشکیل شده است. ..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 789654
در سال 2018 میلادی عطر اسپورت زولوجیست هایرکس در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین رز,فلفل صورتی,لامی,زعفران و نت های میانی سنبل,بوته وحشی جاوی,خرگوش کوهی و نت های پایانی لوبیای تونکا,چوب صندل سفید,صمغ چویا لوبان,فیبر بیدستران,صمغ یا کهربا,مشک,برگ نعنای هندی تش..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 157893
در سال 2020 میلادی عطر اسپورت زولوجیست کوالا در کانادا تولید و به بازار عرضه شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین اوکالیپتوس,شکوفۀ درخت ابریشم,مرکبات,عسل,سیاه‌کاج یا کاج اروپایی و نت های میانی ادویه جات,گل شمعدانی,برگ چای,روایح دودی,خس خس و نت های پایانی وانیل,خزۀ درخت بلوط,چوب صندل سفید,مشک,صم..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 524524
در سال 2020 میلادی عطر اسپورت زولوجیست ماسک دیر در کشور کانادا تولید و به بازار عرضه شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین رز,هل,گیاه وج و نت های میانی یاس,لابدانیوم,چوب سدر,نعناع هندی و نت های پایانی چوب صندل سفید,پونه کوهی یا آویشن کوهی و فودنج جبلی,گل ختی,عود لائوس تشکیل شده است. &nb..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 896541
در سال 2020 میلادی عطر اسپورت زولوجیست راینوسروس در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین فلفل صورتی,ریحان,قهوه,رام یا عرق نیشکر و نت های میانی گل یلانگ یلانگ,تنباکو,روایح دودی,علف سبز,چرم و نت های پایانی ناگارموتا یا روغن سیپریول,خزۀ درخت بلوط,صمغ یا کهربا,عود لائ..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 582369
در سال 2020 میلادی عطر اسپورت زولوجیست اسنویی اول در کشور کانادا تولید و به بازار عرضه شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین موگه یا گل برف,نارگیل,نعنا,مادۀ کالون و نت های میانی رز,زنبق,چای سیاه,صمغ یا کهربا,موگه یا گل برف و نت های پایانی وانیل,خزۀ درخت بلوط,گل ختی,مشک,چوب سدر,لوبیای تونکا تشکیل شده ..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 28528528
در سال 2019 میلادی عطر اسپورت زولوجیست اسکوئید در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین مادۀ آمیل سالیسیلات,فلفل صورتی,روایح دودی و نت های میانی اوپوپوناکس,نمک,مرکبات و نت های پایانی صمغ چویا لوبان,عنبر,مشک تشکیل شده است. ..
0 تومان
برند: Zoologist مدل: 996633225588
در سال 2018 میلادی عطر اسپورت زولوجیست تیرانوسوروس رکس در کشور کانادا تولید و معرفی شد. این عطر با ترکیبات نت های آغازین صنوبر,ادویۀ برگ بو,فلفل سیاه,جوزهندی یا جوز بویا,نرولی,میوۀ ترنج و نت های میانی گل یاس,اوسمانتوس,گل یلانگ یلانگ,گل شمعدانی,گل رز,گیاه چامباکا ماگنولیا و نت های پایانی وانیل,چ..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات