منو
سبد خرید

مراقبت بعد از اصلاح

برند: Iplus مدل: 589632147
معرفی لوسیون پس از اپیلاسیون بانوان آی پلاس  لوسیون پس از اپیلاسیون بانوان آی پلاس حاوی ژل آلوئه ورا و پروتئین ابریشم میباشد این لوسیون علاوه بر خاصیت ترمیم کنندگی و آبرسانی، آنتی باکتریال و ضد جوش هم میباشد. لوسیون پس از اپیلاسیون بانوان آی پلاس برای افراد دارای پوست های معمولی و حساس بسیار م..
35,000 تومان
برند: Repler مدل: 258963
معرفی لوسیون پس از لیزر و اصلاح بدن رپلرانجام عمل لیزر و اصلاح بدن همواره با التهاب و خارش پوست همراه است اما امروزه با تولید محصولات متنوع بهداشت و مراقبت پوست پس از اصلاح دیگر لازم نیست نگران این عوارض باشیم. لوسیون پس از لیزر و اصلاح بدن رپلر از جمله این محصولات میباشد. روغن آرگان و عصار..
85,000 تومان
برند: Seagull مدل: 369852
معرفی ژل التیام بخش پس از اصلاح سی گل 4 در1 امروزه اهمیت استفاده از محصولات مراقبت پس از اصلاح مانند انواع کرم و لوسیون و ژل بر همگان واضح و مبرهن است و همه ما میدانیم که بعد از هر بار اصلاح برای جلوگیری از آسیب و حفظ طراوت و شادابی پوست نیاز به استفاده از محصولاتی مانند کرم یا ژل تسکین دهن..
53,000 تومان
برند: Farben مدل: 147852
معرفی کرم پس از اصلاح صورت  و بدن فاربن  Betaاصلاح مو های صورت و بدن چه در آقایان که با استفاده از تیغ اصلاح  یا ماشین ریش تراش انجام میشود و چه در بانوان که بوسیله ی ماشین بند انداز، وکس، لیزر یا اپیلاسیون انجام میشود همیشه با عوارضی همراه است . برای جلوگیری از این عوارض و حفظ &n..
84,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مراقبت بعد از اصلاح:

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات

مراقبت های قبل و بعد از اصلاح صورت،مراقبت بعد اصلاح

مراقبت پوست بعد از اصلاح