منو
سبد خرید

بلاگ RSS Feed

۰۴ آوریل شخصیت بویایی با ایناگرام (Ennea Geram)
valipour 0 26
ایناگرام یک الگوریتم شخصیت شناسی است که نوع شخصیت انسان را به عنوان شخصیت های به هم پیوسته توصیف می کند.هدف از این الگوریتم شناسایی و درک  بهتر نوع تی..
۰۴ آوریل چطور ماندگاری عطرها بیشتر شود ؟
rajaie 0 48
هر کجا که باشی هوا عطر تو را می گیرد زندگی ما ظاهراً تحت تاثیر حس بینایی است ولی اغلب این حس بویایی ما است که واکنش‌های احساسی بسیار عمیق تری ایجا..
۰۳ آوریل بررسی انواع ریمل و تاثیر آن در آرایش چشم
rajaie 0 43
تاثیر چشم ها در زیبایی صورت به قدری زیاد است که شاعر ها در وصف چشم های فریبنده یار خود شعرهای فراوانی سروده اند. چشم ها پنجره های روح و مژه ها یک جفت ..
۰۳ آوریل آشنایی با انواع خط چشم ها و بررسی معایب و مزایای آن
valipour 0 34
خود آرایی از دیر باز مورد توجه آقایان و بانوان سزمین هایی همچون مصر، یونان، چین، ایران و... بوده و بیشترین آرایش در چهره به روی چشمان انجام میشد بطوری..
۱۵ مارس برند لورال
rajaie 0 48
L'Oréal Brand  یکی از رهبران اصلی زیبایی و پیشگام در دنیای فناوری زیبایی در جهان می باشد؛ لورئال یک مجتمع چند ملیتی با جمعیت 86 هزار کارمند از 150 کشو..
۱۵ مارس لوازم آرایشی برند اسنس
valipour 0 60
حس زیبا دوستی و گرایش به زیبایی در ذات بشر نهفته، همه ی انسان ها زیبایی را دوست دارند و برای زیباتر شدن خود تلاش میکنند. این موضوع برای بانوان به نسبت..
۱۵ مارس معرفی عطر مردانه رالف ‌لورن عطر پولو سبز
lajevardi 0 39
خانه مد رالف‌ لورن عطر کلاسیک خود را در شیشه سبز و عطر مدرن خود را در شیشه آبی عرضه کرده است. رالف ‌لورن این برند را با نام خودش در سال 1968 میلادی تا..
۰۸ مارس معرفی عطر مردانه کرید گرین ایریش توید
lajevardi 0 7
عطرسازی کرید امروز یکی از سابقه‌دارترین تولیدکنندگان عطر در جهان است که در سال 1760 میلادی در لندن توسط «جیمز هنری کرید» شروع به کار کرد. او قرار بود ..
۰۸ مارس معرفی عطر مردانه دیور او ساواچ
lajevardi 0 6
حتی با اینکه «دیور» به عنوان یک خانه مد معروف است، تاریخچه عطرسازی آن به سال 1947 میلادی برمی‌گردد. عطر «او ساواج» در سال 1966 میلادی به بازار آمد و ی..
۰۸ مارس معرفی عطر مردانه گرلن وتیور
lajevardi 0 5
این شرکت امروز بیشتر به خاطر لوازم آرایشی و محصولات پوستش معروف است. اصالتا در 1828 میلادی توسط "پیر فرانسوا گرلین" به عنوان یک عطرسازی تاسیس شده است،..
۰۸ مارس معرفی عطر آکوا دی پارما کلونیا
lajevardi 0 20
عطر آکوا دی پارما کلونیا نام خود را از شهری در شمال ایتالیا به معنای آب پارما گرفته است. این عطرسازی کوچک اولین عطرش را در 1916 میلادی ساخت و رایحه ک..
۱۵ فوریهٔ نقد و بررسی عطر نوید
lajevardi 0 19
تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مخصوصا عطر و ادکلن همیشه در بین سلبریتی‌‌های جهان پرطرفدار بوده. چهره‌های مشهور با استفاده از اسم هنری و چهره خودشان با..
نمايش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات