دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفا با دقت سیاست های حریم شخصی و خصوصی که مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده است را مطالعه بفرمایید هرگونه فعالییت کاربر در هر بخشی از این فروشگاه به منزله آگاهی و پذیرش و تایید این مقررات می باشد.

 

  • کاربر با ارائه ثبت اطلاعات شخصی خود در زمان ثبت نام و یا ثبت سفارش خرید در فروشگاه آرانیکا، قوانین و سیاست های حریم شخصی و خصوصی را پذیرفته است. حفظ و رمزنگاری اطلاعات کاربر توسط این فروشگاه خواهد بود و کاربر حق استفاده غیرقانونی از این اطلاعات را نخواهد داشت و مسئولیت ارائه اطلاعات شخصی نادرست با ایشان می باشد

 

  • کاربر می بایست اطلاعات بانکی خود را حفظ و نگهداری کند و فروشگاه آرانیکا امکان رصد و مشاهده اطلاعات حساب اشخاص را ندارد و به صراحت مسئولیت هرگونه حادثه و دخل و تصرف در امور بانکی کاربران به این فروشگاه مربوط نخواهد بود و قطعا خود کاربر مقصر و پاسخگو به مراجع قضایی خواهد بود. 

 

  • ثبت نظرات و پیشنهادات در وب سایت آرانیکا قبل از انتشار بررسی می شود و درصورتی که خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران و دارای کلمات توهین آمیز و یا بی ادبانه باشد از روی سایت حذف خواهد شد. 

 

  • نقد ها و پیشنهادات همیشه منتشر خواهند شد و سیاست های آرانیکا حفظ اقتدار مشتریان می باشد. 

 

  • آرانیکا تجربه یک خرید امن و راحت با بهترین برندها و تنوع محصولات را برای شما فراهم می آورد. ما همواره سعی کردیم کالای اورجینال و قیمت مناسب را با سرعت به دست مشتریان محترم برسانیم.

 

 

 

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات