منو
سبد خرید

Miu Miu

در سال 1993 میلادی برند میو میو در کشور پاریس تاسیس شد. میو میو درباره تناقض ها و غافلگیری ها هویتی قوی دارد. هنوز هم وقتی میو میو را در پاریس بررسی می کنید می بینید توسعه و رشد زیادی نسبت به قبل پیدا کرده است. دیدگاه این برند به مد بسیار متفاوت است. در آخر باید بدانیم میو میو تجربه گرایی و پختگی را با بازیگوشی ترکیب کرده است که باعث شده طرفداران زیادی را مجذوب خود کند.

برند: Miu Miu مدل: 818256739953
در سال 2015 میلادی عطر زنانه میو میو زنانه توسط دانیالا روش آندرایه در کشور ایتالیا تولید و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این ادو پرفیوم از نت های آغازین موگه یا گل برف, میوۀ ترنج, لیمو و نت های میانی نت‌های سبز, رز, گل یاس, انگور سیاه, هلو و نت های پایانی مشک سفید, چوب آکیگالا تشکیل شد..
2,279,000 تومان
برند: Miu Miu مدل: 818287517780
در سال 2016 میلادی عطر زنانه میو میو لئو بلو توسط دانیالا روش آندرایه در کشور ایتالیا خلق و به بازار رقابتی جهان عرضه شد. ترکیبات این ادو پرفیوم از نت آغازین موگه یا گل برف و نت های میانی نت‌های سبز, گل سفید, رز وحشی, گل یاس, چکه شبنم و نت های پایانی چوب آکیگالا,مشک سفید تشکیل شده است...
0 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات