منو
سبد خرید

Odin

برند ادین با تفسیر های مختلفی از مدرن و سنت تاسیس شد. این برند شما را به سفری با رایحه های خوب و پرطرفدار همراه می کند. محصولات این برند از ترکیبات رایحه های گل ها، ریشه ها و برگ ها الهام گرفته شده است.  

برند: Odin مدل: ODIN - 01 Sunda
در سال 2009 میلادی عطر اسپورت ادین 01 Sunda کوین ورسپور (Kevin Verspoor) در ایالات متحده تولید و به بازار جهانی عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر اسپورت با ترکیب نت های آغازین میوه ارس، میوۀ ترنج، سرو هیمالیا و نت های میانی آفتاب‌پرست یا هلیوتروپیوم، فلفل سیاه، علف لیمو و نت های پایانی لوبیای تونکا..
0 تومان
برند: Odin مدل: 801593514291
در سال 2011 میلادی عطر اسپورت اودین  06 Amanu در ایالات متحده تولید و به بازار جهانی معرفی شد. این عطر اسپورت با ترکیبات نت های آغازین گیاه باريجه یا گالبانوم، پرتقال خونی، مصطکی و نت های میانی چوب سدر، یاس رازقی، مگنولیا و نت های پایانی مشک، خزه، نت‌های چوبی، عنبر کهربایی تشکیل ..
0 تومان
برند: Odin مدل: 853318002323
در سال 2013 میلادی عطر اسپورت اودین No 10 Roam در ایالات متحده تولید و به بازار جهانی معرفی شد. این عطر اسپورت با ترکیبات نت های آغازین زعفران، فلفل و نت های میانی شکوفۀ قهوه، گل زنجبیل و نت های پایانی چوب آبنوس، عود یا داربوی،شیر نارگیل  تشکیل شده است. این عطر اسپورت با طبع گرم و رایحه تند و ش..
4,864,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر موجودی ندارد. آدرس ایمیل و شماره همراه خود را در زیر وارد کنید و ما به محض در دسترس بودن محصول به شما اطلاع خواهیم داد.

 

نام محصول
ایمیل
شماره همراه
توضیحات