عطر و ادوکلن یکی از بهترین هدیه‌هایی است که می‌توانید به مناسبت ولنتاین به مرد مورد علاقه‌ی خود هدیه بدهید. عطر هدیه‌ای احساسی است و انتخاب یک عطر مناسب نشانه نزدیکی، شناخت و اهمیت شما به احساسات و عواطف طرف مقابل‌تان است.

علاوه بر این عطرها از نظر رایحه، نوع بسته‌بندی و قیمت بسیار متنوع هستند و این موضوع باعث می‌شود که به راحتی بتوانید با هر بودجه‌ای برای هر نوع سلیقه‌ای یک عطر مناسب تهیه کنید.

در این مقاله از فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن آرانیکا قصد داریم با نزدیک شدن روز ولنتاین چند عطر مناسب آقایان را معرفی کنیم.

 

 

بهترین عطرهای مردانه برای هدیه ولنتاین

 

 

ادو پرفیوم مردانه کرید Aventus

 

ادو پرفیوم 100 میلی‌لیتری "Aventus" یک عطر لوکس و بی‌نظیر مردانه است. رایحه‌ی این عطر با سیب، نارنج، انگور سیاه و آناناس شروع می‌شود، با یاس سفید، رز و نعنای هندی ادامه پیدا می‌کند و در نهایت در نت پایانی به عنبر، مشک و وانیل ختم می‌شود.این عطر محصول برند فرانسوی و شناخته شده «کرید» مناسب روزانه در تمام فصل‌های سال می‌باشد.

 

خرید ادو پرفیوم مردانه کرید  Aventus

 

 

بهترین عطرهای مردانه برای هدیه ولنتاین

 

ادوپرفیوم مردانه پرفیوم د مارلی PEGASUS

 

Pegasus ششمین عطر از کمپانی پرفیوم د مارلی است. این عطر لوکس با رایحه‌ای شرقی از چوب‌ها ترکیبی از زیره سبز، هلیوتروپیوم، ترنج، اسطوخودوس، بادام تلخ، گل یاس، چوب صندل، وانیل و عنبر کهربایی دارد.

 

خرید ادوپرفیوم مردانه پرفیوم د مارلی PEGASUS

 

 

بهترین عطرهای مردانه برای هدیه ولنتاین

 

ادوپرفیوم مردانه ایوسن لورن LA NUIT DE L`HOMME LE PARFUM

 

این عطر با رایحه‌ای شیرین و طبعی گرم یکی از بهترین عطرهای آروماتیک و میوه‌ای مردانه است که می‌توانید برای هدیه دادن انتخاب کنید. رایحه‌ی این عطر از ترنج، فلفل، اسطوخودوس، گل لاله، وانیل و... تشکیل شده است.

 

خرید ادوپرفیوم مردانه ایوسن لورن LA NUIT DE L`HOMME LE PARFUM

 

 

بهترین عطرهای مردانه برای هدیه ولنتاین

 

ادوتویلت مردانه کنزو HOMME SPORT

 

ادوتویلت مردانه کنزو مدل HOMME SPORT رایحه‌ای تند و چوبی دارد. این عطر با رایحه‌ای از نعناع، گریپ‌فروت و لیمو آغاز می‌شود و با گل شمعدانی و چوب سد خاتمه میابد.

 

خرید ادوتویلت مردانه کنزو HOMME SPORT

 

 

بهترین عطرهای مردانه برای هدیه ولنتاین

 

ادوپرفیوم مردانه نوید

 

ادو پرفیوم مردانه نوید عطری با رایحه خنک و طبعی تلخ متشکل از لیمو، بنفشه، فلفل، نعنای هندی و... می‌باشد. برند این عطر ایرانی متعلق به نوید محمدزاده، بازیگر ایرانی‌ست و در سال 2020 به بازار معرفی شد.

 

خرید ادوپرفیوم مردانه نوید