مارک جیکوبز طراح اصلی برند خود

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/15 11:15:49 0 نظرات

 

 

مارک جاکوبز طراح و در سال ۱۹۶۳ میلادی به دنیا آمده است. او علاقه‌ای وافر به طراحی داشت و در سال ۱۹۸۱ میلادی از دبیرستان هنر و طراحی فارغ‌التحصیل شد و به ادامه تحصیل در نیویورک پرداخت. او دانشجویی بااستعداد بود که جوایز زیادی را برد.

در سال ۱۹۸۶ میلادی اولین مجموعه را با نام Marc Jacobs معرفی کرد که خود سبب گرفتن جایزه‌ای از استعدادهای تازه پری الیس شد. جاکوبز در سال ۱۹۸۸ میلادی به کمپانی پری الیس ملحق شد. اولین مجموعه لباس‌های مردانه در سال ۱۹۹۴ میلادی عرضه شد. وی سپس در سال ۱۹۹۷ میلادی به کمپانی Louis Vuitton پیوست.

 

 

کمپانی Marc Jacobs در سال ۲۰۰۱ میلادی شروع به عرضه عطر کرد و از نشانه‌های شناخته شده این کمپانی تولید عطرهاییست مناسب برای هم مردان و هم زنان.

کمپانی Marc Jacobs نام ۵۸ عطر را در لیست دارد که نخستین آن‌ها مربوط به سال ۲۰۰۱ و آخرینشان ساخت سال ۲۰۱۵ است. عطرهای Marc Jacobs با همکاری یان واسنیر، آنی گوتلیب، ریچارد هرپین، استیو دمرکادو، آلبرتو موریلاس، فرانک ووکل، آنی بوزانتیان، کلیس بکر، لوکدانگ، رالف شوایگر، کارلوس وینالس، ورا وانره، پاتریسیا شو، موریس روسل، لورنت گورنک، ژان کلود دلویل، پتی هیدالگو، آندریا لوپو، هونوریس بلانک و ژیوادان ساخته می‌شوند.

 

برچسب ها: فشن

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات