چرا رایحه ی یک عطر روی پوست افراد متفاوت بنظر می رسد ؟

نوشته شده توسط lajevardi 2019/07/22 11:48:05 0 نظرات

 

وقتی عطر و ادکلن خرید می کنیم سعی می کنیم از دوستان و آشنایان که آن عطر را خرید داشتند، سوال کنیم که مثلا اسم عطرتون چیه؟ چقدر رایحه خوبی دارد؟ از کجا خریدین؟ و .... و بالاخره ما می رویم با کلی بررسی و تحقیق آن عطر را خریداری می کنیم.

 

و وقتی اسپری می کنیم، در بعضی مواقع می بینیم رایحه ای که استشمام می شود با رایحه کسی که به شما معرفی کرده تفاوت آشکار دارد! و شاید به این موضوع فکر کنیم که این عطر تقلبی است و با کلی بررسی در اینترنت باز هم تفاوت آن را درنیابیم.

 

عطر ها دارای روغن های اسانس دار هستند که برخی از این روغن ها با جذب پوست باعث می شود که رایحه ای متفاوت از آن برای شما متصاعد شود. البته سن اشخاص و ترکیبات شیمیایی بدن هم از جمله مواردی است که برای این موضوع تاثیر گذار خواهد بود.

 

بهتر است برای پخش بیشتر نت های عطر آن را در جای مناسب اسپری شود که دارای نبض هستند.

 

 

بدیهی است اگر عطر را در نقاطی که فاصله رگ ها به پوست نزدیک تر از نقاط دیگر می باشد اسپری کنید، احساس پخش رایحه ی بیشتری را دارید. مثلا: به پایین گلو، مچ دست ها، پشت گوش ها، پشت آرنج دست ها و پشت زانو ها که باعث می شود رایحه از پایین به بالا متصاعد شود.

 

البته تمیزی پوست اهمییت بسیاری دارد. مثلا اسپری عطر بعد از تعرق بدن دوام کمتری را نسبت به روی پوست تمیز دارد.

 

 

 

 

ارسال یک نظر

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
تلفن
توضیحات